Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bolti lopás esetén, elsimítani...

Bolti lopás esetén, elsimítani az ügyet?

Figyelt kérdés

Lehet olyat hogy tárgyalás előtt, ha felkeresem a tulajdonost, és megbeszélem vele, hogy kifizetek X összeget kártérítésképpen, hogy vonja vissza a feljelentést?

egyébként plázai c&a-ban történt..

Köszi a segítséget előre is.


2011. júl. 14. 23:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sztem mindenképp próbáld meg! Sok sikert!
2011. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van, akkor igen.
2011. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Remélem nem. Aki egyszer lopott az ezután is fog. A törvény vonatkozzon mindenkire, hátha abból tanulnak.
2011. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
69%
szerintem nem...
2011. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
A tolvajokat le kell csukni, nem egyezkedni velük.
2011. júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A tolvajoknak bele kell sütni marhabilloggal egy nagy T betűt a homlokába... Ha esetleg túlélné a főbelövést amit egy órán belül ítélt meg neki a statáriális bíróság!
2011. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés visszavonás nincs. Amennyiben szabálysértési értékre követted e a lopást, attól még az eljárást le fogják folytatni, akármit is ígérgetsz a tulajdonosnak. Kapsz majd egy pénzbírságot valószínű, és egyébként is kötelezni fognak emellett a kár megtérítésére, ha az nem térült meg.
2011. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

megtérült a kár. és nekem ne mondjátok, hogy nyalóka értéknyit sem tett el senki... senki sem szent...valahol mindenki követ el hibát, hiszen mindennek nem lehet megfelelni. nem kell oltogatni valakit, ha egyszer megbánta. őszintén szólva még örülök is h ez történt, mert ha nem történt volna, akkor ssosem tapasztalom meg milyen ha törvénybe ütközök. legalább van tapasztalatom ebben... T betűt meg annak a fejére aki tapló...

Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat.:)

2011. júl. 15. 22:12
 9/12 anonim válasza:
24%

Márpedig én nyalókányit sem tettem el soha, a törvényeknek megfelelően élek.

Első voltam.

2011. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Én sem loptam még soha.
2011. júl. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!