Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek szögesdrót tekercset...

Tehetek szögesdrót tekercset a kerítésemre betörők ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Mint a börtönökbe van.

Nem jut eszükbe majd felmászni 2,5 méterre, ahol ilyen tekercsek mennek végig mindenhol?

Ha felmászik, és fennakad, az nem az én hibám nem? Minek akart bemászni?


2011. júl. 31. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tehetsz. És ha nem akkor aszt mivel fogják indokolni? "Megsebesíti az embereket." Igen akkor ha be akarnak mászni.
2011. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tehetsz, mert az nem rejtett csapda. De azért érdeklődj utána a rendőrségnél, az a biztos.
2011. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Áramot nem vezethetsz, még ha kitáblázod akkor se, mert az akár halálos is lehet, ez nem feltétlen lehet halálos. Ha megsérti magát, meg az ő dolga.
2011. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Tehetsz, nem kell engedélyt kérni senkitől! Ha a linkelt képen láthatót szeretnéd, akkor arra ügyelj, hogy felőled legyen, mert a szomszédhoz, külterületre nem nyúlhat át, ez az alap szabály...... Vagy ha biztosra tudod, hogy a kerítésed beljebb van a hivatalos telek határhoz képest akkor mehet kívülre is!
2011. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

hali


Engem is érdekelne ,hogy hol lehet ilyen pengés drótot vásárolni ugyanis én amiket láttam sajnos soha nem ilyenek voltak.


Többször is utána olvastam ,hogy mik a legjobb módszerei a felhelyezésnek és arra jutottam ,hogy 3 sorban érdemes mégpedig úgy ,hogy kettőt fel a kerítés tetejére 1 pedig lent a földön a sarokban a föld és a fal találkozásánál ,ha valaki mászik akkor essen nagyot és vágja magát össze.


Sok sikert remélem nem kell használni soha :)

2011. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"1 pedig lent a földön a sarokban a föld és a fal találkozásánál"


Kerítésen belül vagy kívül?

2011. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Tehetsz. A környékünön olyan kerítések is vannak, ami tégla, és a tetején üvegszilánkok vannak cementbe állítva, és fölötte szögesdrót. Évtizedek óta állnak és nem lettek lebontatva.
2011. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet szerintem. De szerintem egy magasabb téglafal sem lenne rossz kerítésnek.
2011. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tehetsz, bár teljesen felesleges, hacsak nem az a célod, h úgy érezd magad mintha börtönben volnál.


2m-nél nem lehet magasabb!

2011. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehetsz, csak ha valaki lopni akar tőled, akkor úgyis levágja vagy szétvágja a kerítésed.
2011. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!