Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek lenyisszantanám...

Ha valakinek lenyisszantanám copfját akkor feljelenthet?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok rá mert ilyet anno alsóba csomó oszt társam csinált alsóba de szerencsére most is megvannak (oszt társainkal)
2011. szept. 2. 05:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Jópénzért az ukránoknál feljelenthet. Tehát óvatosan, a fekete autók közelében meg légy gyanakvó!
2011. szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem igen
2011. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel bizony, és még meg is büntetnek,nem kicsit.
2011. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,könnyű testi sértésnek minősül, akkor is ha nem fáj.

Valamint polgári perben a " pszichés sérülésért" még pármillá kártérítést rádvernek.

2011. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tettleges becsületsértés is nem?
2011. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tettleges becsületsértés. Pár hete vitatkoztam egy kicsit egy jogásszal itt a GYIK-en. Ő azt mondta, náluk így tanítják. Ami érdekes, hogy rendészeti sulin könnyű testi sértésnek. Most légy okos...
2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feljelentenélek ha a lányomnak csinálnád, hanem megvárnálak a sarkon, és úgy elvernélek mint a franc. Majd utána leborotválnám a fejedet kopaszra.

De minimum kirúgatnálak a suliból, addig mennék és balhéznák, a többi szülővel meg összefognék.

2011. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenthet, sot polgari peres eljarast is indithar a sertett ugyhogy en azt ajanlom meg se probalj ilyet tenni mert te latod a karat.Ha nem is perel be de minimum pofon vag vagy behuz egy jo nagyot neked.
2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vágjuk le a fütyijét, mit szól hozzá ??!!
2012. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!