Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédba piszkító macskáról...

Szomszédba piszkító macskáról mond valamit a szomszédjog?

Figyelt kérdés
Van egy perzsa macskánk, és mivel vidéken lakunk, nem lehet házban tartani, ki akar menni. Sajnos mióta felnőtt, a szomszédunk ablaka alá piszkít. Nem állhatunk mellette mindig, hogy ne ott végezze a dolgát, a szomszéd pedig azzal fenyeget, hogy megmérgezi (ami végül is érthető). Megkértem, hogy várjon még, veszek macskariasztót, és azt használja méreg helyett, de hajthatatlan. Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. szept. 21. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
felvenni amikor fenyegetőzik és aztán megmondani neki,hogy 2 évet kap ha megmérgezi a macskát
2011. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem veszed a macskariasztót, a cicát bezárod a házba.
2011. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Jó, hogy mérges a szomszéd a kaka miatt, de te próbáltad, kulturáltan megoldani ezt a problémát! Nem értem miért fenyegetőzik!!!
2011. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A macskákat nem lehet vécére szoktatni és a kerítés sem tarja otthon őket, ez gondolom nem újdonság senkinek sem. Azt viszont kevesen tudják, hogy ha a szomszédnak nem tetszik a saláták és uborkák között és a pázsit tetején a macskaszar, akkor a szomszédnak tulajnak lakásban kell tartania!!!! Ez az együttélés egyik alapvető szabálya: a szomszédnak se kutyája, se báránya, se lova, se macskája ne flangáljon és főleg ne piszkítson az én kertembe!!!! Ez ilyen egyszerű. Aki macskát akar tartani, az vállalja ezeket a kötelezettségeket!
2017. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!