Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi alapján döntötte el a...

Mi alapján döntötte el a Budapest Bank, hogy nem ad hitelkártyát?

Figyelt kérdés
A Tescoban rávettek, hogy váltsak hitelkártyát. Ritkán szoktam hitelre vásárolni, így nem igazán akartam, de gondoltam, üsse kő. Kitöltötték a papírokat, majd jött az elutasítás. Indok nem volt írva a levélbe. Megdöbbentem, mert eddig kifejezetten hitelképesnek talált minden bank, rendszeresen küldenek levelet, hogy vegyek fel különböző hiteleket. Már évek óta nem veszek fel, utoljára kb. 3 éve a kocsimra vettem fel hitelt, mindig időben törlesztettem,már rég lejárt . Van egy házam, két lakásom, két kocsim, közalkalmazottként dolgozok (nem minimálbérért), a családban hárman élünk, mindhárman dolgozunk. Nem értem, miért nem vagyok megfelelő alany ehhez a néhány ezer Ft-os hotelkártyához? Van valakinek valami ötlete?
2011. szept. 24. 11:47
 1/6 anonim válasza:

Mi is így jártunk, és nekünk sem indokolták :-(, mára nem bánom mert megvettük máshol azt a terméket még jobb konstrukcióval is, ráadásul olcsóbban. Csak más banknál (cetelem)

Nálunk egyébként szerintem a gyerek volt a gond. Szóval hogy van eltartott...

2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem sem az zavar, hogy nincs hitelkártyám, csak nem tudom mire vélni. Nálunk még eltartott sincs.
2011. szept. 24. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

A limitek elég szigorúak. és még szigorúbban veszik,ha nem abba a bankba megy a fizud, ahol a hitelkártyaszámlát nyitnád.

Tehát nem tudom milyen limittel igényeltél kártyát, de valószínüleg kevés volt a fizud hozzá

2011. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, a Budapest Bankkal tényleg semmi kapcsolatom. Bár nem én akartam a hitelkártyát, ők erőltették. Azt se tudták, hogy beszéljenek rá. Ezért is nem értem.
2011. szept. 24. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a kislányok darabra kapták a pénzt,tehát az után,hogy hány embert küldtek a bankhoz.
2011. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj míg nem adnak.
2011. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!