Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Online népszámlálás?

Online népszámlálás?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem mindent, azt írja kellene kapnom egy visszaigazolást, hogy elfogadták,de ez nem történt meg. Egyébként hibátlanul lett kitöltve. Mi lehet a gond?
2011. okt. 16. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
az utolsó oldalon ott a visszaigazoló szám
2011. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beléptem..kitöltöttem, ott van a 3 kérdőív kitöltve...utána nem találok sehol visszaigazoló számot XDDD kérlek pontosíts.
2011. okt. 16. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem jött email .
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hete csináltam....gondolom volt egy befejezés vagy kész gomb és azt megnyomva kiadta a számot
2011. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te adtál meg email címet vagy hogyan?én nem adtam meg ilyesmit nem is kérdezett beléptem egyből a kérdőívet dobta ki.
2011. okt. 16. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan menüpont a felső részen, hogy "Véglegesítés", erre kell kattintani. Ha kattintottál, megkérdezi, hogy biztosan véglegesíteni akarod-e. Ekkor az igenre klikkelsz, és elvileg egy visszaigazoló oldalt kell kapnod egy hosszú azonosító számmal. Ennek az oldalnak a tetején szerepel, hogy a KSH befogadta a kérdőívedet.
2011. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi..próbálgatom hátha összejön..szép estét! :)
2011. okt. 16. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Gondoltam megosztom az elmúlt 2 óra hosszás tapasztalatom. Én is kitöltöttem a kérdőíveket és nem láttam sehol sem olyan ikont, amellyel be tudtam volna küldeni. Már azt hittem hogy csak úgy hagyom és kész, majd a KSH v.hogy beveszi. De még jó hogy nem "hagytam rá" a dolgot, mert olvasgattam, hogy kell lennie véglegesítés és ellenőrzés ikonnak. Gondoltam akkor én biztos nem jól csinálok v.mit. Nálam a megoldás a következő volt: MÁSIK BÖNGÉSZŐVEL PRÓBÁLTAM (FIREFOX) ÉS LÁM OTT VOLTAK A KERESETT IKONOK, ÍGY BE TUDTAM KÜLDENI ÉS KAPTAM IS VISSZAIGAZOLÁST A KSH-TÓL. Remélem tudtam segíteni. Üdv.

2011. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!