Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerviz bevizsgálta a notebook...

Szerviz bevizsgálta a notebookomat, a hibát csak feltételesen találta meg, akkumulátort nem kaptam vissza, ami szinte új, fogyasztóvédelem?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hetet volt bent a HP DV6 tip. notebookom a debreceni "CTS" számitógép/notebook szervizben, ez idő alatt kb. 4 alkalommal voltam bent érdeklődni a gépem hogylétéről, mindig máskor kellett miatta visszamennem, 3 ember keze alatt fordult meg a szervizben ez idő alatt a gép.

Amikor is végre hazahozhattam múlthét pénteken akkor, otthon vettem észre hogy nincs az akkumulátora benne a gépben, akkumulátor nélkül kb. 4szer volt használva, tehát újszerű! (új akku ára ~28e Ft.) azonnal vissza is vittem volna, hogy hiányom van, viszont akkor már zárva volt a szerviz, a hosszú hétvége alatt leghamarabb amikor is az üzlet nyitva van szerdán mentem be bejelenteni a káromat, azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni, nézegették, előttem, hogy hová keveredhetett el, ma megint betértem hozzájuk, azt mondták, hogy nem találják, nagynehezen sikerült beszélni az üzlet tulajdonosával (nem akart elénk állni..!) azt mondta, hogy nem tud segiteni, azt kizártnak tartja, hogy újat rendeljenek bele, nem tud mit csinálni.

Szervizlapot átvettem, aláirtam, amin viszont nem szerepel ilyen, hogy minden része a gépnek megvan. Csak a gép neve, tipusa, hiba oka (alaplap hiba).

Ebben az esetben mi a teendő? tanuláshoz illetve munkához kellene, de mivel ez egy költséges része a gépnek, nem szeretném annyiban hagyni.

Fogyasztóvédelem foglalkozna ezzel kapcsolatban? vagy valamilyen más szerv?

Előre is köszönöm!!!


2011. nov. 3. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
jegyzőkönyvet felvetetni róla az üzletben, fogyasztóvédelemmel és homárral fenyegetőzni, meglátod, meglesz az az akksi gyorsan
2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Féltégla.

De előtte fogyasztóvédők.

2011. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelemmel fenyegetőzni, valószínűleg ilyenkor visszaadják. Esetleg még lehetne a BSA-val is hogy nézzék már át a boltban a számítógépeket.


Ha akkor sem adják oda nah akkor lehet hívni őket.


+ egy féltégla a kirakaton keresztül bele az LCD monitorokba :D

2011. nov. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!