Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt megteheti egy biztonsági őr?

Tinamarkó kérdése:

Ezt megteheti egy biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Ha valaki kutyát sétáltat, és műemlékhez megy, rászól a biztonsági őr h távozzon, elmennek onnan, és arrébb ahol egy árva lélek sincs a kutyusát elengedi, hadd fusson egy kört, mire a biztonsági őr azonnal megjelent, és lefújta gázspray-vel a 8 hónapos kutyát, aki futkozott egy bottal a szájában...kérdésre válasza az volt h meg akarta támadni a kutya, és ha nem maradnak csendben lefújja őket is!
2011. nov. 12. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Kulturált módon válaszoltam. Megkérlek, hogy ha privit írsz, akkor is próbáld meg türtőztetni magad és emberi módon, sértegetés nélkül írni.

Privid alapján inkább az jön le, hogy te voltál a kutyasétáltató és a biztonsági őrrel is hasonló stílusban beszélhettél.

"Az üzenet küldője: tinamarkó

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:35

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ezt megteheti egy biztonsági őr?

"A műemlék olyan területen van, ahova tilos kutyát vinni? (ezt táblával szokták jelölni) A kutyát közterületen engedte el, vagy kutyafuttatásra.."

Az üzenet szövege: te gyökér!nem az én esetem először is , ne vedd annak, mert nem úgy írtam!nem volt senki agresszív csak a biztonsági őr, a kutya kölyök, nem támadott csak futott....ahelyett h azt mondta volna az őr hogy kérem kössék meg a kutyájukatés távozzanak, ahelyett ezt tette...na ez jogos???te barom..."

2011. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy szájkosár nélküli idegen kutya fut felém azt támadásnak értékelem ahogy minden normális ember attól függetlenül, hogy vicsorog e közbe vagy bamba fejet vág.
2011. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: nem szabad a kutyát póráz és szájkosár nélkül futtatni. Nem csak műemlék közelében nem, hanem máshol sem. (Kivéve a kijelölt területeket persze.)
2011. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A válaszai alapján nagyon úgy fest, hogy a kérdező a szóban forgó kutyás személy, és a biztonsági őrnek bizony igaza volt. Különösen az a privát üzenet érdekes.


Kérdező: Azt állítod, hogy NEM te vagy a kutyás személy. Ez esetben honnan tudsz az esetről? Netán ott voltál, láttad?

2011. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
60%

Hát az tuti, ha az én kutyámat fújja le egy ilyen mocsok, akkor itt rendőrségi ügy lesz belőle. Mert én tuti neki megyek, és az anyukájának is okozok egy kisebb csukó rohamot... Amúgy tényleg nem kéne ilyen stílusban irogatni egymásnak. Ezzel csak mindenki magát minősíti...

Visszatérve, bizonyos emberek undorítóan tudnak viselkedni, szomszédünknak a kis westijét például direkt elütötték! Készületek elmenni valahova, a 9éves kisfiú kiszaladt megnézni a homokvárát a kerítéstövében, vele ment a kutyusa, de ott volt mellette a kapuban, és jött egy bunkó barom és direkt rárántotta a kutyusra akormányt!!!!! Aztán kiszólt az elsápadt gyereknek, hogy ja, bocs, hozzak másikat? Az ilyen emberekkel bármit megtudnék tenni érzések nélkül! undorító férgek! Miért élnek ilyen emberek? Ez a biztonsági őr is hasonló kategória lehetett. Ami önmagában is vicc: Rohan feléd egy francia bulldog és félsz?!?! Könyörgöm aki látott már francia bulldogot az ezen szakad a röhögéstől.......:)) Nekem kettő is van!:)

2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!