Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy is van ez? Bevezették,...

Hogy is van ez? Bevezették, vagy nem azt a törvényt, ami azt mondja ki, hogy 18 éven aluli nem mehet utcára 8 után felnőtt felügyelete nélkül?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, olvastam olyat is, hogy nem, olvastam olyat is, hogy igen...


Azért kicsit erősnek érezném ezt...


2012. jan. 2. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, a helyes és normális az lenne, ha 21. életévét be nem töltött személy 18h után nem jelenhetne meg közterületen. Ehhez képest szerintem ez csak kapálózás.
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
60% te b@lfasz vagy?
2012. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd, a helyes és normális az lenne, ha 21. életévét be nem töltött személy 18h után nem jelenhetne meg közterületen. "


Nem volt vicces.

2012. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most akkor mi is van?

1. válaszoló, most komolyan, miért kell ilyen baromságot írni? De most komolyan, érdekel, hogy jött ez az agyabeteg ötlet, és vélemény.

2012. jan. 2. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vezették be, ha be fogják, akkor egy később megalkotandó jogszabályban.
2012. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen primitív a kérdező, hogy felteszi ezt a kérdést? Keres rá a Magyar Közlönyre
2012. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Magyar közlöny, eszembe nem, jutott volna. De azért köszi a tippet, és a válaszokat!


Utolsónak: nem mindenki lehet olyan okos, mint te... na mindegy.

2012. jan. 3. 01:30
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem okosság, hanem alapvető tájékozottság.
2012. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben van, alapvető tájékozottság, de nem kell rögtön primitívnek titulálni az embert... attól, hogy valaki valamit nem tud, attól még én sem szoktam másokkal szemben így viselkedni.


Én is normális választ szoktam adni normális kérdésre, szerintem az enyém az, nem szoktam lenézni a másikat, ha valaki valamit nem tud.


Fogadni mernék, én is tudnék sok olyat mondani, amit nem tudsz, de én azért nem néznélek le, normálisan megmondanám, válaszolnék, szívesen segítenék.


Nem veszem a szívemre, nyugi. Csak szóltam. :)

2012. jan. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!