Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen papírokat kapok miután...

Sebi417 kérdése:

Milyen papírokat kapok miután magyar (kettős) állampolgár lettem? A honosítási okiraton kívül.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:52
 1/4 spyboot válasza:
Nem akarlak kiábrándítani de nem olyan szép ám az élet itt ahogyan tálalják.minden drága és minden okirat pénzbekerül.amugy van személyi igazolványunk-lakcím kártyánk-taj kártyánk-adokártyánk-anyakönyvi kivonat-e nélkül nem tudsz létezni.először időpontot kérsz aztán elmégy az időpontra és aztán postázzák vagy bemégy érte. és végül amikor már itt élsz akkor... nagyon nehezen találsz munkát.a munkahelyek fejvadászcégeket alkalmaznak ott bejelentkezel és ha szerencsés vagy 2-3 éven belül munkát találsz havi 60-80 000ft-ért addig adnak 22 000ft segélyt.ha hosszabb ideje nem tudnak munkát adni akkor közmunkát kapsz 4 órában 35 000ft-ért.mellesleg megjegyzem hogy a téli gázszámlád min.30000ft.ha albérletbe akarsz menni vidéki városban 30-40000ft az albérlet. és végül ha úgy döntesz ide jössz Magyarországra rájössz a valóságra..amúgy ne légy beteg mert a gyógyszert nem tudod megfizetni...sok sikert...
2012. jan. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 spyboot válasza:
...bocsi azt kihagytam hogy a taj kártya alanyi jogon nem jár csak ha dolgozol ez arra jó hogy az orvosi ellátást igénybe vehesd amúgy csak sürgősségi ellátást kapsz a további ellátásért fizetni kell....ha valamire kíváncsi vagy szívesen válaszolok...
2012. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is kettős állam polgár vagyok, és tapasztalataim szerint pont ugyan olyan szar. amúgy pedig nyugott lehetsz nem csak téged szivat a hivatal azzal h minden pepirért fizess hanem mindenkit :) gondolom most már sokkal szívesebben leszel kettős állampolgár.
2012. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezeket a válaszokat az otthon családi pótlékra kérődzők írják.Azok akiknek büdös a munka.De amint meg kapták az államtól a kis alamizsnájukat máris szép az élet.Marlboro,Jágermeister,somersbi.KÉT azaz kettő napig utánna ismét visszasüppednek kicsinyes világukba és szidják a rendszert,a külhoniakat,azt hiszik ha ők nem jönnének akkor itt sült galambok röpködnének.
2012. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!