Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudom bejelenteni ha az a...

Hol tudom bejelenteni ha az a gyanúm hogy a szomszéd kábítószerrel kereskedik?!

Figyelt kérdés

90 % hogy igen. És mi van akkor ha nem? Ha nem tudják rábizonyítani? Akkor engem büntetnek meg?

Jó lenne névtelenül...


2009. jún. 20. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
A 06-80-555-111-es zöldszámon kriminalisztikai szakembereket lehet felhívni, akiknek bárki elmondhatja, hogy milyen bűncselekményről tud, mit látott vagy hallott. A telefonáló anonimitását a rendőrség garantálja.
2009. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Rendőrségen. Nem tudom, névtelenül kivizsgálják-e az ügyet, de ha névvel teszel is bejelentést, kérheted a zárt adatkezelést (ez esetben a személyes adataidat tartalmazó papír belekerül egy lezárt borítékba, amit neked a lezárásnál alá kell írnod, így zárolva a borítékot, védve a felnyitás ellen).
2009. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És mi van ha nem tudják rábizonyítani?

Akkor engem büntetnek meg?

Elmondják neki hogy én jelentettem be?

2009. jún. 20. 22:10
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Olvasd el ezt: [link]


A szomszéd nem fogja megtudni, hogy te jelentetted be.

2009. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogják megmondani a szomszédodnak. Személyes adatot nem adnak ki.
2009. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
De tényleg csak akkor jelentsd be ha biztos infód van a dologról.Felesleges azért meghurcoltatni valakit mert mondjuk azt hiszed róla hogy......azt valóban nem is.Szimatolj kicsit jobban körülötte még,mielőtt elkapkodnád a dolgokat.Ha viszont télleg biztos hogy diller, akkor állampolgári kötelességed fenyomni a mocskos SZDSZ-est!!!
2009. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
52%
te jó ég, hogy jön ide az szdsz... pff
2009. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha még sem igaz, akkor a hamisvád lép életbe. De gondolom a szomszédod valami piti kis díler, nem tudom megéri-e az életét ezzel tönkre tenni, ő csak egy kis hal a gépezetben, helyette jön 3 másik új. De ez csak én gondolatmenetem.
2009. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

na előjött a magyar mentalitás

hallod, maradj a seggeden és nézz tv-t ha unatkozol, de ne azon törd a fejed hogyan tegyél keresztbe másnak!


Ha pedig nem alapos a gyanú, ilyen embereket lecsuknám gondolkodás nélkül, hátha egyszer és mindenkorra megszűnne már ez amocskos besúgói mentalitás ami ránk maradt. Ész megáll.

Látom gerinces is vagy, mert névtelenül akarod, jól van, gratulálok!!

2009. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
ja és nyugodj meg, hiába a boríték, meg foja tudni ... ez csak olyan fél névtelensélg, majd meglátod !
2009. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!