Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy másik munkaügyi központ...

Ha egy másik munkaügyi központba vagyok bejelentve, attól járhatok másik városba tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentkezve annak a városénak a munkaügyijébe, ahol elvileg, lakcímkártya szerint lakom, de egy másik városban lakom most és itt keresek munkát, akkor járhatok egy, az ezen város által indított tanfolyamra, vagy át kéne jelentkeznem ide?
2012. jún. 19. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra a tanfolyamra járhatsz melyet az a központ szervez és támogat, melynél be vagy jelentkezve, függetlenül attól, hogy az melyik városban van. Nekem pl ötven kilóméterre a megyeszékhelyre kellett járnom.
2012. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg aztán végül is járni bárhová járhatsz, maximum nem kapsz rá támogatást. Ilyenkor a tanfolyamdíjat te állod, ekkor nem kell körbeudvarolni egyetlen munkaügyi központot sem, hanem csak jelentkezel a neked tetsző helyre kifizeted és elvégzed.
2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!