Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » GYED alatt kötelezhetnek hogy...

GYED alatt kötelezhetnek hogy bemenjek szóbeli meghallgatásra?

Figyelt kérdés

A cégnél ahol gyed előtt dolgoztam, 2009-től futott egy Tám. p pályázat, ahol projekt menedzser voltam. A pályázatnak 2011. júniusában vége lett. Én 2011. júl. 1-től gyeden vagyok. Záró elszámolások, stb. . . zajlottak/zajlanak. . . Ma kaptunk egy levelet, hogy nyilatkozzam erről-arról, mint projekt menedzser. Plusz arról, hogy 2012 eddig mi valósult meg és mi fog még. Ill. bizonyos hiányosságok miatt júliusban egy szóbeli "meghallgatásra" behívnak.

Kérdésem: Ezt megtehetik? Mert már vége van. Egyrészt.

Másrészt GYED alatt kötelezhetnek ilyen munkavégzésre??????

Köszi előre is, fontos és sürgős lenne.


2012. jún. 28. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár az ide vágó törvényt nem tudom, de attól, hogy gyeden vagy, még ugyanúgy állományban vagy, csak fizetés nélküli szabadságon, és ha csak egy nyilatkozatról van szó, gondolom nem napokig ülni az irodában, elmondod amit tudsz 2011 júliusig bezárólag, az utána történtekről meg úgysem tudsz mit mondani, mert nem voltál már ott.


Engem is szoktak hívogatni, ilyen-olyan nyilatkozatot/papírt aláírogatni.

2012. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

× napokig kell ülni

így akartam írni

2012. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!