Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Strandon vagy autóban meztelen...

Strandon vagy autóban meztelen vagyok, azért megbírságolhatnak?

Figyelt kérdés

Nő vagyok! Ha pl. teljesen ruha nélkül vezetek autót, az közterület ugyan de nem keltek vele megbotránkoztatást mert annyira nem látják az emberek, max. a mellem, de olyat meg strandon is látnak. Ha megállít a rendőr, ezért bevihet az örsre ha mondjuk nincs nálam semmilyen ruha sem?


Vagy ha én egy szabadstrandon úgy monokinizek, h bikini alsó nélkül. Elvileg az is közterület, de az nincs megszabva h bikini felső nélkül lehet, alsó nélkül meg nem.

Csak komoly válaszok érdekelnek, pasik a hülye válaszaiktól kíméljenek meg!



2012. júl. 6. 17:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nudista strandon vagy, akkor igen.
2012. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azért orvost sem ártana felkeresned.
2012. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen meg. De én inkább leütnélek.
2012. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%

"Csak komoly válaszok érdekelnek, pasik a hülye válaszaiktól kíméljenek meg!"


Akkor talán fáradj át egy leszbikus fórumra!

2012. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kimeríti a közszeméremsértés fogalmát, és bevihetnek. Miért akarsz az autódban meztelenkedni? Mert strandon nudista strandra menj és kész. Na de az utcán?!
2012. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
6%

"Nő vagyok!"


Erre momentán nem esküdnék meg! Soha egyetlen NŐ -vel sem esett meg hogy ilyet csinált volna. Próbálkozz inkább a prostituált kategóriába sorolni magad!

2012. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nincs klíma a kocsiba? Vagy nem futja szolibérletre?


ne vezess így! Megbüntetnek, plusz buszról is belátnak!

2012. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Az egy dolog hogy közszeméremsértés.


De ha még jól is nézel ki, akkor az összes pasi téged fog bámulni az autóból (köztük valószínűleg én is) és akkora balesetek lennének amerre jársz, hogy még rádverik a károkat is amik miattad keletkeztek.

2012. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

"és akkora balesetek lennének amerre jársz, hogy még rádverik a károkat is amik miattad keletkeztek."


És jó esetben csak közúti veszélyeztetésért ültetik le, rosszban gondatlanságból elkövetett emberölésért. Bár mondjuk én az ilyenekre visszaállítanám a halálbüntetést.

2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Szeméremsértésnek számít, de miért "vernék rá" a károkat? Az a te hibád, hogy egy nőt nézel, hordjon bármilyen ruhát, ahelyett, hogy az utat figyelnéd.
2012. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!