Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nehezíti meg a kormány...

Csabuci kérdése:

Miért nehezíti meg a kormány az amúgy is nehézkes elhelyezkedést, mindenféle légből kapott törvényekkel? Ami csak a pénzbeszedésről szól, az amúgy is rossz anyagiakkal rendelkező munkanélküliekkel szemben?!

Figyelt kérdés
Nehézgépkezelői jogosítványom van,és sok gyakorlatom ebben a munkában.1 homlokrakodóval dolgoztam amin sokszor cseréltem a (kanalat)(villára),hogy raklapos árút rakodjak.Itt a fordulat hiába magasabb kategóriájú a papírom,nem ülhetek targoncára!Ez annyira abszurd,hogy nevetséges!Miért???

#Kényszerített típus vizsgák #géptípusok.
2012. szept. 4. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem elsősorban a pénzbeszedésről szól, hisz egy különbözeti vizsga nem olyan nagy összeg.

Ez a bürokratikus agyonszabályozás, ami talán az egész világon egyedülálló Magyarországon.

Nemrég hallgattam egy riportot, amelyben egy férfi elmondta, ki ment Németországba, talált munkát, ahol nehézgépekkel kell dolgozni. Nem kérdezték tőle, milyen papírja van, csak azt, hogy el tudja-e látni a feladatot. Egy ismerősöm Hollandiában dolgozik szoftver fejlesztő ként. Soha nem kértek tőle semmilyen bizonyítványt.

2012. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem értenek hozzá és nem is érdekli őket. Nehogy azt hidd, hogy az illetékes miniszternek bármi fogalma van a nehézgépkezelésről, vagy a targoncáról.

Én most csináltam meg a C+E - t, teljesen abszurd az egész szabályozás és még heteket kellett várni minden vizsgára.

2012. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!