Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek egy homoszexuális...

Szerintetek egy homoszexuális "propagandát" tiltó törvény növelné az AIDS terjedését?

Figyelt kérdés

Egy ilyen törvény betiltaná az AIDS megelőző programokat és szexuális felvilágosításokat melegek részére.

Nyugaton sok TV műsor próbálja a melegeket komoly, monogám kapcsolatokra nevelni (pl. Modern family), ez is be lenne tiltva.

A kommunizmusban nem lehetett a melegségről beszélni, ezért fogalmuk sem volt, hogy párkapcsolatban is élhetnének. Nem kaptak civilizált emberekhez méltó, a szexualitásuknak megfelelő felvilágosítást.

Tele voltak a nyilvános WC-k és parkok, mert úgy élték ki az ösztöneiket, mint egy ősember.

Most hallottam, hogy Ukrajnában is bevezetnek ilyen törvényt. Az ország a szomszédba van és így is sok az AIDS-es van arra felé a vaskalaposság miatt.

Túl közel vannak. Nem lesz ebből baj?

Szigorítani kéne a határátkelést.



2012. okt. 2. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Mutatnál pár magyarországi homoszexuális propagandát?


A melegfelvonulást ne sorold ide mert arról 10 évig a fene se hallott és még a TV-be se került be.

Aztán jöttek a szélsőjobbosok és a balhéikkal felhívták rá a figyelmet!

Ha a nácik a s.ggükön maradnak otthon, hidd el 2 év alatt megint elfelejti mindenki...

2012. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igyál meg egy kakaót és menjél aludni. Majd miután betöltötted a 18-at mind korba és IQ-ba gyere vissza.


A melegséget nem lehet betiltani. Ez olyan mintha a köhögést vagy a hangos horkolás tiltanád be.

2012. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

20:04


Természetesen homoszexuális propaganda nem létezik, mivel nem lehet a melegséget terjeszteni, sem boltban vásárolni.

Azért is van idézőjelben.

Propagandának a fentieket és a homofóbia (pl. homofób erőszak) és a diszkrimináció elleni küzdelmet hívják egyes jobboldali emberkék.

2012. okt. 2. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem Ukrajnáról kéne példát venni szerintem.

Inkább nyugatot kéne utolérni van mit behozni...

Amúgy ha jól értelmezem nem a melegek ellen szólt a kérdező, sőt.

Nyugalom emberek xD

2012. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Attól, hogy valaki szélsőjobbos, vagy utálja a homikat, attól nem náci!

Valaki alapműveltség hiányában szenved...

2012. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem szélsőjobbos és nem utálja a homikat még nem hazaáruló! ;)

A szélsőjobb csak ne említse a műveltséget :D

2012. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók nem vették észre, hogy a kérdező nem a melegek ellen beszél?


Kiemelem azt a részt:

"Most hallottam, hogy Ukrajnában is bevezetnek ilyen törvényt. Az ország a szomszédba van és így is sok az AIDS-es van arra felé a vaskalaposság miatt.

Túl közel vannak. Nem lesz ebből baj?

Szigorítani kéne a határátkelést."


Igen igen, a kérdező írásának második részében található a szöveg. Addigra elfáradtak a válaszolók.

2012. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Akik így és ezért akarják elnyomni a homoszexualitást, azokat fel kellene világosítani, hogy az AIDS nagy ívben tesz a törvényekre.
2012. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

tegnap 22:32


1. Ki mondta, hogy én szélsőjobbos vagyok?

2. Ki beszélt itt hazaárulásról?

3. Ne általánosíts!

2012. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a melegeket általánosítják, úgy fogok én is általánosítani bárkit akit csak akarok.
2012. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!