Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak ha megbüntet a...

Mit csináljak ha megbüntet a kalauz a vonaton a diákigazolványom hiánya miat?

Figyelt kérdés
Hogy bemutasam az igazolványomat fizetni kell? Mi van ha nem muatom meg?

2013. febr. 17. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg néhány napod még van bemutatni, hogy te igenis diák vagy, csak akkor épp elfelejtetted magaddal vinni, és akkor csak valami minimális díjat kell fizetned.
2013. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ja bocs, én buszon jártam így a múltkor, vonaton nem tudom, hogy van.
2013. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is jártam 1x így.

Nem volt diákom mert nem érkezett meg , majd suliban kértem ideiglenest és bemutattam , viszont keveset akkor is fizetni kell de nem 5 meg 8 ezret.

2013. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj be 2 napon belül az akácfautcába és perkálj nekik.:)
2013. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem az ismert szabályok szerint jár el, miért csodálkozik, ha azért büntetés jár? Ha az utazásnak (a jegy árának) feltételei vannak, lehet előre gondolkodni és cselekedni, ezáltal nem kerülhetünk ilyen helyzetbe. Ezt a létezési formát megfontoltságnak hívják. Próbáld ki, meglehetősen hasznos az élet számos területén.
2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van ha nem muatom meg?"


Ha nem fizetsz, az összeg szépen lassan sokszorozódni fog, végül bírói végzés és behajtás.

2013. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldd el a qrva annyába és máskor ne engedd hogy megbüntessen egyszerüen ne add oda a személyid
2013. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Küldd el a qrva annyába és máskor ne engedd hogy megbüntessen egyszerüen ne add oda a személyid"


Akkor a következő állomáson szimplán kiraknak, és a rendőr bácsival utazol tovább. Saját szememmel láttam ilyen eljárást.

2013. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soroljam milyen modszerekkel küldtem már el a ku.rva anyjába? Megnézem én azt ahogy megvárom a rendöröket..
2013. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!