Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Egyenlő Bánásmód Hatóságról...

Az Egyenlő Bánásmód Hatóságról mondanátok nekem véleményt? Tényleg komolyak vagy kb olyan showhivatal csak mint a nép ügyvédje-féle áldozatsegítő nagy semmi?

Figyelt kérdés

Ha valakinek volt személyes tapasztalata, azt külön megköszönném.


Jogilag pedig annyi lenne a kérdésem, hogy milyen jogosítványokkal rendelkezik. Oké, hatóságnak hatóság, na de mit tud tenni? Esetleg tudtok jogszabályt linkelni a kompetenciájukról?


És ott jogászok vannak vagy szoc.munkás, egyéb?


2013. márc. 2. 12:08
 1/3 anonim válasza:

A hatosag szot csak azert raktak bele, hogy a hozzad hasonlo gyanutlan laikusokat megtevesszek, hogy ok mekkora csaszarok )ne vedd sertesnek)

Amugy hatosagilag semmi jogkore nincs. Ha erthetobben kellene elmondanom, azt mondanam, hogy egy civil szervezet. Vannak ugyvedeik, jogaszaik, es panasz eseten feljelentik a delikvenst, es kepviselik a panaszost az ugyben. Attol is fugg melyik oldalon talalkozol veluk. Ha kepviselteted magad veluk, akkor aranyat ernek, lasd masodik pont. Ha rad szalnak, akkor olyanok mint a hienak. Meg a csontjaidat is leragjak. Nekem nincs tapasztalatom veluk, de beszeltem emberekkel akiknek volt, az o velemenyuket kozvetitettem fentebb. Ebbol okulvan En kerulom oket mint a pestist.

2013. márc. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, hát nem is volt sok illúzióm .... azt hittem legalább hatósági jogkörük van, és pl büntethetnek ha valaki vmit sérelmez, vagy egyéb szankciókkal élhetnek.

de oké ... nem csalódtam :(

2013. márc. 10. 05:14
 3/3 anonim ***** válasza:

mx. ajánlásokat tesznek


azt meg le se sz...ják

2013. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!