Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A herbál - (másnéven káfonya,...

A herbál - (másnéven káfonya, spice, hatóanyaga: JWH illetve AM-származékok) - nevezetű pszichoaktív szer árusítása és terjesztéséért börtönbe lehet kerülni?

Figyelt kérdés
Milyen törvény van rá jelen pill pl ha találnak nálad terjesztői mennyiséget.?

2013. márc. 2. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress rá a C listára.

Ha szerepelnek az adalékok akkor illegális.

Egyébként én úgy tudom, h az.

Régen boltban lehetett kapni.

2013. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most is lehet kapni vagy 20 helyen neten.Abból 18 kb legális is.Mindig más vegyszert kevernek bele,ami éppen legális.Semmi börtön nem jár érte.
2013. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha az utcán adod átt feketén egy másik embernek, mint a dílerek?
2013. márc. 2. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs benne tiltott vegyület addig lehet,sőt dohányzásra kijelölt helyen a rendőr előtt is elszívhatod.Ha okoskodni próbál és bevisz majd bevizsgáltatja,jól beég.
2013. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondjuk úgy hallottam, hogy sosem tudod hogy mi a hatóanyaga..... akkor meg vagy cink vagy nemcink. fifty-fifty.
2013. márc. 2. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,az van,hogy a nagyobb webáruházakban pl h.boss hetente ellenőrzés van,nem árulhatnak tiltott alapanyagú füstölőt,így e miatt nem kell parázni.Elhiheted,h ilyen helyen törvényes venni,vinni.1000% ,h bezárnák az olyan webshopot,ahol csak egyszer is találnak a régebbi szerekből,ám az új módosított vegyületek képletei ellen nem tehetnek semmit.Majd ,ha azokat is betiltják,1 nap alatt lesz más.Ez kémia.Ellenben sok habok hirdetés van magánszemélyektől,az már veszélyesebb több okból is.Amúgy kerüld el ezeket a sz@rokat sztem,szétkapja előbb utóbb az idegrendszered,nem éri meg.
2013. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Statue válasza:
Az a válaszom hogy ne szívjál ilyeneket mert nagy bajod lehet belőle nem a hatóságok által hanem egészségileg.Inkább spórold össze azt a pénzt ülj repülőre vagy buszra vonatra azt utazz el Hollandiába,ott szívogathatsz s legális.és csak az agy mosott emberek akik azt állítják hogy d.r.o.g. azok fognak el ítélni itthon,pedig sokan drogoznak csak ezek legálisak pl a 3 legveszélyesebb(Kávé,Cigaretta,Alkohol).Csak vigyázz mert kint az utcán már nem engedik.Elsőre csak figyelmeztet(nem mindegyik rendőr),de utána büntetnek,mert utcán nem szabad
2016. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Jwh és az AM nevű kannabinoidok már régóta illegális szerek.
2016. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!