Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki kell-e fizetnem az ügyvédet?

Ki kell-e fizetnem az ügyvédet?

Figyelt kérdés
Gyerektartási perem volt,ügyvédem többszöri kérésemre sem szerezte be a fontos iratokat a perhez.A tárgyaláson egézségügyi állapotomat felhozta és megalázóan beszélt.A gyerektartást lecsökkentették. Ha nem fizetném ki a per végén ,mit tehetne?
2009. okt. 3. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ügyvéddel nem jó kikezdeni...


Én a helyedben inkább ügyvédet váltanék : keresnék egy másikat (van belőlük épp elég!), aki megfelelően képviseli az ügyemet.

Amúgy egy peres ügyben mindig ott a lehetőség, hogy veszíthetsz is, még a legjobb ügyvéddel is!

2009. okt. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát az ügyvéd úgyis talál módot arra, hogy kiszedje belőled amit akar, de sajnos ez is egy jó példa mennyire ki vagyunk nekik szolgáltatva, tudod, ismered a mondást: csak orvosra és ügyvédre ne legyen az embernek soha szüksége ... nos van benne valami
2009. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem fizeted ki, benyújt egy keresetet a bíróságra.És többe fog neked kerülni, ha így dönt.

Ha nem perel be, akkor elszaladhatsz a pénzzel.Sokan lépnek le fizetés nélkül.


egy jogász

2009. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem a megbízásnak megfelelően járt el

és azt be is tudod bizonyítani

hogy nem tett meg minden tőle elvárhatót

a képviseletedre

akkor nem illeti meg a megbízási díj


tünj el

ne fizesd ki


legfeljebb küld egy fizetési meghagyást neked a bíróság által

akkor esetleg kifizetheted - ahogy gondolod


sajnos a jogászok nagy része ilyen jellemtelen

én is az vagyok, mégis utálom többségüket

(az ügyvédeket elsősorban)


(egy jogász)

2009. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!