Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » CSináltam egy lány képeivel...

CSináltam egy lány képeivel egy myvipet, de rájött, és írt hogy felfog jelenteni, megteheti? Mien büntetésre számíthatók?

Figyelt kérdés
Ha ír a myvipnek azok egyből kiderítik vagymi?:D
2009. okt. 4. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen közösségi oldalalakra felrakott képek sajnos szabadon felhasználhatóak, de azért töröld az adatlapot!
2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben AZONNAL törölném a képeket és a regisztrációt is!!!


A szolgáltató pillanatok alatt megállapítja (a naplózásaiból) az IP-címedet, HOST-odat, ennek alapján a képeken szereplő illető feljelenthet a rendőrségen. A rendőrség az IP-címed és HOST alapján megkeresi a net-szolgáltatód ahol 1 perc alatt megtudja a neved, lakcímed...


Innentől kezdve akár bírósági ügyre is számíthatsz.


Ha AZONNAL törölsz mindent (regisztrációdat is!), talán megúszhatod. (Máskor meg ne élj vissza más ember adataival, fényképeivel, személyiségével!)

2009. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%

nem jelenthet fel ha csak nem te csináltad a képet...

ha valahonnan letöltötted, akkor nyugodtan felhasználhatod bárhol.

2009. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
A helyedben inkább hallgatnék és gyorsan törölném. Még egyszer ilyent ne csinálj, szemét dög vagy!
2009. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted a rendőrség foglalkozNA ilyen marhasággal?
2009. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Milyen komoly! Jaj!
2009. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell félned. Nem fog feljelenteni, ezek csak filléres fenyegetések. Ha netán mégis feljelentene akkor se fog a rendőrség egyből rád szállni. A myvip vezetősége pedig nem fog ilyenekkel foglalkozni, minden nap legalább 50 ilyen levelet kapnak, hogy ez meg az le akar járatni valakit. Biztos lehetsz benne, hogy a myvip nem kezd el nyomozni, hogy mi az igazság. Ha a lány a rendőrséghez fordul, nem lesz semmi, ilyen ügyben nem tehet feljelentést, mivel a képével te azt csinálhatsz amit akarsz. Ha ügyvédhez fordul, akkor az ügyvédtől kapsz egy e-mail-t, hogy töröld az adatlapját, mert különben bíróságra viszi az ügyet. Tehát nem kell félned, nem lesz semmiféle büntetés.
2009. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Én tudok olyan esetről ahol ebből ügy lett. De a végén megegyeztek közösen így nem lett büntetés.

Te jobban teszed ha gyorsan eltüntetsz mindent myvipről, meg a képeit is a gépedről.

2009. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Én azért kíváncsi vagyok ,hogy mi vitt rá téged arra,hogy "más tollával"ékeskedj? Miért nem a saját képeidet,és adataiddal csináltál myvipet? Mi volt ennek a célja? tényleg furdal a kíváncsiság...
2009. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Igen, megteheti, hogy feljelent! Milyen alapon csinálsz te más fotójával, adataival bármit? Ez visszaélés személyes adattal, ami bizony büntetendő!
2009. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!