Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hányan vagytok a családban?

Hányan vagytok a családban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok egyedül:)
2009. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bibi05 válasza:
Ezt hogy érted? Visszamenőkig? Vagy hogyan? Egyépként 2 öcsém van, és a párommal élek. Nem értem a kérdést.
2009. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szűk család 2 főből áll.Én a párom és a fiam.A nagy család 12 főből áll.Nővéremék 3-an,húgomék 2-en mi 3-an,apám,páromnál 2 bátyja,és az anyja.A még nagyobb család a nagyszülők révén az nagyon sok.ha csak arra gondolok,hogy anyámék 17 voltak testvérek,és azoknak a gyerekei,unokái:) szóval nem tudjuk megszámolni:)
2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4en. egy hugom van. 16/L
2009. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

két háztartásban élek jelenleg egyszerre gyakorlatilag...napközben édesanyáméknál vagyok, ahol rajtam kívül még öten élnek. Anya,apa,öcsém,Nagymamám,Nagypapám


a másik háztartás az élettársam szüleié, ott négyen élnek, párom,anyja,mostohaapja és a húga...itt este,éjjel és reggel "lakom"

2009. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 5-en, apum, anyum , én, nővérem és bátyám...de a nővérem nem velünk él, a bátyám meg főiskolás ...
2009. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-en vagyunk :D
2009. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-en , egy fizuból, van ám hepaj rendesen
2009. okt. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én, bátyám, nővérem, öcsém, anyám, anyám pasija.Hatan.:)
2009. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!