Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni ha elvittem...

Mit tudok tenni ha elvittem szervízbe a tv. Készülékemet, fizettem 7000ft. Ot, de másnap ugyanolyan lett mint elötte volt?

Figyelt kérdés
Azt mondja a szerelő hogy vigyem vissza, megnézi, lehet, hogy valami elrontja azt az alkatrészt amit kicserélt. A tv 10éves nem szeretnék rá költeni. Visszaviszem ismét kicserél valamit, elkér megint tegyük fel 7000ft. Ot.. Vagy meg kell hogy csinálja úgymond garanciába? Az kicserélt alkatrészről blokkot nem kaptam csak egy nyugtát ami nem takarja, hogy mit is csinált. Kellett volna adnia számlát?
2013. jún. 2. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kidobod.
2013. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza és mond meg, hogy maximum 1000Ft-ot tudsz még rá áldozni. Ha annyiért megcsinálja jó ha nem nem kell.

Én mindig megmondom a szerelőnek ha drága lesz inkább ne is csinálja meg.

Bár szerintem ezt garanciálisan megcsinálja, nem érdeke, hogy elterjedjen hogy nem jól dolgozik.

2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kellett volna adnia számlát, hogy mégis az alkatrészt honnan szerezte mennyibe kerül?
2013. jún. 2. 18:29
 4/5 tetro ***** válasza:
Persze, az alkatrészről származási bizonyítványt, de még az anyakönyvi kivonatát is meg kellett volna mutatnia...
2013. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak abból indulok ki hogy ha autót javittatok kérés nélkül adják a számlát...
2013. jún. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!