Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol kaphatok ingyen vizet?

Hol kaphatok ingyen vizet?

Figyelt kérdés

Láttam Ózdon ezt a felmerülő helyzetet. És úgy gondolom, én is megérdemlek ingyen vizet, hisz én a a társadalom tagja vagyok, és túl gazdag sem, tehát a szegény réteghez tartozok.

Valahol igényelhetnék ingyen vizet? Vagy én nem kaphatok?



2013. aug. 5. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Amennyiben magyar vagy nem kaphatsz.

Egyébként ahol én lakom (20 ezer fős város) egyetlen egy működő közkút van...nekik meg 150 méterenként jár egy?!!!

2013. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos csak tévedés. Most bemegyek a polgármesteri hivatalba, én igényelek ingyen vizet. én fizessek, ők nem! Már megint a FideSS hibája. Faszisták ezek.
2013. aug. 5. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha elmész a közkútra akkor neked is ingyen van!

Cipelheted haza kilométereket. Egy veder viz (Kb. 10 l) értéke kb. 1-1,5 Ft. Hatalmas érték!


Egyébként meg ha egy izraeli cég zárta volna el, akkor máris a Kárpát- medence édesvízkészletek gyarmatositásáról, nemzetpusztításról ajvékolnának az árpádsávosok! (mert ez a második kedvenc témájuk "tiszaeszlározás" után)


Tegnap is valamelyik dzsobbikos a közkutak elzárásáról értekezett. Az egy szerűség kedvéért bemásolom ide a választ:


" Kérdező te egy......vagy!!!!!


Elmegy az ember kirándulni, és ha nincs közkút akkor vegyen 500 -ért fejenként üditőt magának és a gyerekeknek? Normális vagy?


A Városligetbe meg a Római parton sorok állnak igy is a közkútaknál. Egyéb helyekről nem is beszélve.


EZT AKAROD MEGSZÜNTETNI IRIGYSÉGBŐL?????


És egyéb helyeken sem! Pl.: falun, erdőben stb. Valahol a fúrt kút, artézi kút szennyezett és ez az egyetlen lehetőség az ott lakóknak!


-Még a Horthy rendszer nyomorába, (sőt a középkorba is )voltak közkútak!!!! Akkor most számoljuk fel???


-Meg ha megszüntetnék azokon a helyeken ahol a háztartásban nincs víz, akkor járványok jelenhetnének meg!


- Egy veder víz még nem dönti csödbe a nemzetgazdaságot! Elég azt elcipelni.


-Föleg szemétség elzárni + 40 fokban, legalább a kisgyerekek miatt.

(Az egész arra megy ki, hogy jönnek a választások és ezzel akarnak szavazatot szerezni)

És ezzel nem a kisebbséget akarom védeni , mert azért van velük probléma.


Ilyen felvetéseknél az ember megkérdezi :MILYEN NEMZETRŐL AJVÉKOLNAK A POLITIKUSOK???

2013. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te előző!


Én nem akarok megszüntetni, azt akarom én is jussak belőle. Ingyen vizet akarok, nem a kutakból, hanem a házamba! Mert ugye a cigányoknál nincs bevezetve a víz, nekem be van, de pénzbe kerül, nekik ingyenes. Hát hogy képzelik ezt?

2013. aug. 5. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ingyen vizet akarok, nem a kutakból, hanem a házamba! "


Te nagyon......., olvasni tudsz? Tudod mi az a közkút????


Úgy látom súlyos fogalomértelmezési nehézségeid vannak!


A közkút az nem a Te házadba van, hanem az utcán!!!


Látod így néz ki:


[link]



Ennél jobban nem lehet elmagyarázni!

2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


kimész egy közkútra és ingyen van, amennyit csak akarsz

2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!