Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki ás egy gödröt a...

Ha valaki ás egy gödröt a tengerparton, de nagyon nagyot (mondjuk 15 méter mély), de senki nem esik bele/sérül meg tőle, akkor azért megbüntethetik?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért?


Mekkora a legnagyobb gödör, amit lehet ásni?



2013. aug. 11. 18:39
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát ha lemégy és egy kínait hozol fel, akkor azért már meglehetősen mély.........

Törvénybe éppen nem ütközik, de mikor már egy méter körül jársz csak megkérdezi valaki, hogy most Atilla sírját keresed, vagy társasházat akarsz építeni? És előbb-utóbb a többi nyaraló fog beásni téged nyakig.

2013. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Ha csak nem magántulajdon az a terület, akkor, szerintem ilyen méretű földmunkát nem engedélyeznek.

De, hogy mekkora lehet, nem tudom.

2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15 méter mély gödröt nem tudsz ásni... Mi a tengernél lakunk, múltkor két munkagép küzdött a parton a kis folyó torkolatánál, és nem 15 méter mély gödröt kellett ásniuk....


de próbáld csak meg... Viszont közterület, tehát önkényesen nem lehet csak úgy átalakítani, bár esélytelen hogy ki tudd ásni.

2013. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, de meddig lehet ásni? :D
2013. aug. 11. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg a gondatlanságból elkövetett emberölelés.
2013. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!