Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy baleset úgy történt h...

Ha egy baleset úgy történt h a sofőr jóval többel ment mint a megengedett es kicsúsztak egy ember meghalt, mire számíthat?

Figyelt kérdés
van masfel eves felfüggesztettje...(verekedes) elvileg nem drogozott meg nem ivott csak gyorsan ment
2013. okt. 3. 21:18
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
ráverik a másfél évet, plusz amit ezért kap. min másfél -két év. Össz: 3-3,5 év
2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Hát, hogy őszinte legyek (előre szólok le lehet pontozni) de én olyan életfogytiglant adnék neki, hogy megemlegetné!!!
2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami fel van függesztve, azt hozzáadják a mostani büntetéshez, és együtt hajtják végre a kettőt.
2013. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem jó sokat kap, Szegedre kerül, és elüti egy gyorshajtó, amikor kilép a börtön kapuján. Elvette egy ember életét a hülyesége miatt, hosszú ideig kell majd olyanokkal zuhanyoznia, akikkel nem akar. :)

Mellesleg én az összes ilyet (beleértve és kiemelve a piásan balesetet okozókkal) nyilvánosan kivégezném. Nehogy már egy-két évvel megússza egy gyilkos!

2013. okt. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én igazából nem ismerem a srácot aki vezetet... egy embert ismerek aki bent volt a kocsiban... nem szeretek itélkezni... én úgy vagyok vele h mindenki kapja meg amit érdemel... és ez jelen pillanatban a törvényben le van írva ugyebár ... hát aki ilyen hülye az mennyen börtönbe na m1... de most nem ezért ti akik itt veritek magatokat h kapjon minnél többet.. meg kivégeznétek... na nektek jusson eszetekbe hogy ha még egyszer többel mentek mint amennyivel szabad akkor azért vagy kivégzés jár vagy életfogytiglan... utálom mikor olyan emberek támadnak akik ugyan olyan bacák... szerintem nincs a földön olyan ember aki ne ment volna többel már mint szabadna... feltételezem ő sem akarta megölni a legjobb haverját ...
2013. okt. 4. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki véletlenül öli meg valakidet, akkor már nem is haragszol rá? A sofőr igenis hülye volt, ha nem megy gyorsabban, akkor nem öli meg a legjobb barátját, tehát ő tehet a srác haláláról, nem valami homályos véletlen. Gyilkos, eszerint kell bűnhődnie. Ha téged küld valaki tolószékbe, csak mert egy kicsivel gyorsabban ment, te mit mondanál? Hogy véletlen volt, előfordul, nem szándékosan csinálta?

Még egy apró megjegyzés: hagyd a fenébe a hármaspontot (gyengébbek kedvéért: ... ), nem lesz tőle elgondolkodtatóbb, bölcsebb a szöveg, sokkal inkább bugyuta.

2013. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h nem haragszom rá... egy nagyon jó barátom is bent ült a kocsiban és még mindig nem 100% h felépül teljesen... le van írva a törvénybe h mi van ilyenkor kapja meg azt kész... csak az a z idegesítő h az emberek 90% állandóan többel megy mint kéne... szval egy rossz pillanat azt ugyan ebbe a helyzetbe kerülnek... és mégis itt akarják gyilkolászni a sofőrt...
2013. okt. 7. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, elég idegesítő, hogy az emberek többsége gyorsabban megy, mint kéne, mégse veszik el a jogosítványukat. Pedig sodortak már el emiatt babakocsit, a halálba küldve a gyereket. Ugyanígy idegesítő a lopás, rablás, adócsalás, fekete munka, stb. Minden bűncselekménynek van áldozata, a gyorshajtóknál ráadásul semmi más nem veszi rá az elkövetőt, csak a hülye feje. Szerinted a halott srác szülei mit gondolnak? A te szüleid, párod, barátaid hogy éreznének, ha pár hét múlva lenne a temetésed egy arcoskodó majom miatt?

Meg kell érteni, hogy az autó kifejezetten alkalmas emberölésre, akár benne ül valaki, akár kilép elé. Aki ezt nem tudja felfogni, azt jobb is, ha börtönbe zárják, majd ott tanul egy kis fegyelmet.

Ajánlom figyelmedbe a Riasztás börtönökről szóló részeit, Youtube-on megtalálhatóak.

Eredeti kérdésedre válaszolva, én a két bűncselekményért együtt kb. 5-6 évet tartanék reálisnak börtönben.

2013. okt. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!