Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » BKK büntetéssel amire nem...

BKK büntetéssel amire nem adnak részletfizetést már mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt, hogy munkából haza jövet ellenőrrel találkoztam és a bérletem otthon hagytam. Ciki, de sajnos annyira szar helyzetben voltam, hogy két napon belül még azt a 2 ezer forintot se tudtam befizetni, és sajnos kérni se volt kitől így végül kaptam egy 16ezres bírságot. (itt próbáltam kérni valamilyen kedvezményt, elküldtem nekik a bérletem fotóját, hogy tényleg volt csak sajnos nincs miből kifizetni a 2ezret).

Lényeg a lényeg, utána a 16ezerre kaptam először részletfizetést amit első három hónapban ki is fizettem, viszont sajnos a 4. hónapban az utolsó részletet nem tudtam kifizetni mivel akkor is nehéz helyzetben voltam.

Utólag írtam nekik, hogy amennyiben még lehetséges szeretnék fizetni, viszont emailre nem válaszoltak, csak a minap kaptam egy csekket egy 20ezres számláról amiben már írták, hogy csak egyszerre lehet kifizetni.

Értelemszerűen ha sajnos adódik helyzet, mikor még arra az egy részletre se jött össze, ezt nem fogom tudni megoldani. Mit lehet ilyenkor tenni még?



2013. nov. 4. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát magától nem fog megszűnni az adósság, sőt, idővel még több lesz. Kérj kölcsön családból, ismerőstől.
2013. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mihamarabb be kéne fizetned, mert a BKK Zrt. ezután fizetési meghagyást fog kérni ellened a Magyar Országos Közjegyzői Kamarától.
2013. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!