Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok lemondani a...

Köteles vagyok lemondani a saját fámról, mert azt maguknak akarják mások?

Figyelt kérdés
Kivágtunk egy fát, a nagyobb darabokat nem bírtuk bevinni, mert esett az eső. Éjjel elvitték. De most már a kerítésen belüli tuskókat is el akarják vinni, megfenyegették a nagyit! Nincs bevezetve gáz, ez a tüzelője. Köteles vagyok erőszakos cigányoknak odaadni, mert nagyit akarják bántani? Sohase volt bajom velük, most meg ilyen aljasok.
2009. nov. 16. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

van gárdista a közeletekben? mert a rendőrség nem fog segíteni... még ti lesztek a hibásak, amiért szegény hátrányos helyzetű romáknak nem adjátok oda az utolsó szál fátokat...


még talán egy megoldás: dugjátok el, pakoljátok be valahova és zárjátok be lakattal... ha kérdezik, hol a fa, mondjátok azt,hogy az éjjel ellopták... ebben még van néminemű feketehumor is

2009. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos én is azt mondom, hogy a rendőrség nem fog semmit csinálni, tényleg csak a gárdában lehet még reménykedni, ha vannak a közelben.
2009. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy és nehéz tuskók, apu külföldön dolgozik én hugival nem birom el és senki se segit. De ezeknek még az se tetszik, hogy bezárjuk kaput. Nem ismerek senki gárdistát.
2009. nov. 16. 23:56
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Irj ide:

jobbik@jobbik.hu

2009. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el, hogy senki rokonotok nincs, akinek tudnátok szólni!


Nem hiszem el, hogy a nagyidnak nincsenek ott a közelben barátai, ismerősei, akik segíthetnének!


Nem hiszem el, hogy ha a szomszédoknak szólnátok, akkor ők nem segítenének!!!


Ha szólnál az osztálytársaidnak, az ő szüleik is szívesen segítenének!!!

2009. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget a szomszédoktól!
2009. nov. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Ne a gárdistáknak szólj,ha nem akarsz nagyobb bajt magadnak!Azok csak szítják a gyűlöletet, a Biróság beszüntette a Gárdát,ezért törvényen kívüli hőbörgő banda.Ha eddig nem volt a cigányokkal bajotok,a Gárda után lesz !

Szóljatok a szomszédoknak,ismerősöknek,vagy vágassátok fel sürgősen a tuskót,akkor betudjátok vinni a házba.

2009. nov. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
jaja szegény cigányok, szerintem hazudsz, ilyen nem történhet meg, cigány nem lop nem fenyeget meg, szerintem te akarsz tőlük lopni.
2009. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De hülye kérdés, szerinted köteles vagy???
2009. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az önkormányzat akarta lenyúlni a fánkat, amit azért vágtak ki mert szerintük bánotta a vezetéket és úgy gondolta valaki, hogy jó lesz neki. Hát nem adtuk. Vágd fel és vidd be, ennyi.
2009. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!