Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A múltkor belémkötött 3...

A múltkor belémkötött 3 férfi. Ki akartak pakoltatni az egyik meg is ütött, elboult az agyam és orrba vágtam aztán a másik 2 elfutott ez a nyomorék meg vérző orral leült a földre. Lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
Lehet ennek valami következménye? Mert meg lettem fenyegtve hogy megölnek a családommal együtt.
2013. dec. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

önvédelem,

tudják a neved, hol laksz?

nem hinném, hogy megkeresnek, annyira nem jó a memóriájuk, h felismerjenek pár nap mulva

2013. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Elismerésem! :) Jól tetted amúgy! Nagy darabok voltak? Vagy hogyhogy elfutottak? De még egyszer, jó hogy meg tudod védeni magad és jól tetted!
2013. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az volt a legnagyobb akit megütöttem a másik 2 az a vékony fajta dzsipó volt.Mondom ha már verekedni kell akkor kezdem a legnagyobbal.

Amúgy senki nem segített volna az emberek közül, de a végén pár srác tapsolt.

2013. dec. 3. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező

jogot tanult emberként is azt írom jól csináltad!

én még a rendőrt is kihívtam volna, mert ugye rablás vagy rablás kísérlete itt megvalósult, és ez bizony pár év lett volna nekik börtönben, te pedig nagyot nőttél volna a környezeted szemében egy ilyen tett után.

2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bravó! Így kell bánni a cigókkal!
2013. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés címéből tudtam, hogy cigányok voltak... jól tetted, a törvény nem fog tőlük megvédeni csak saját magad és pár igaz barát.
2013. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Honnan tudtad hogy cigók voltak?

Egyedül voltam akkor és nem is gondoltam bele hogy akár meg is késelhetnek.

2013. dec. 7. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, mert a falkában támadás rájuk jellemző.. Na látod, az is megeshetett volna...
2013. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!