Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg kikötheti egy pénzügyi...

Tényleg kikötheti egy pénzügyi cég, hogy nem fogadja el a hiteles elektronikus tulajdoni lapot, csak a papíralapút?

Figyelt kérdés

Háborog a lelkem...

Egyrészt majdnem a duplájába kerül, másrészt egy szabadnapot rá kell áldozni a kikérésre, ami meg sokszorosa.


Konkrétan a Fundamentáról van szó (a bankunk egyébként elfogadja az elektronikus tul. lapot).


Megtehetik ezt?


Köszönöm a segítséget előre is!


2014. márc. 3. 13:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%

Természetesen. Miért ne köthetné ki? Ha én vagyok az asztalosod, te szeretnél egy konyhaszekrényt, szerinted kiköthetem, hogy digitális tervrajzot nem fogadok el csak papír alapút?


Kicseszett bonyolult, mi? Hahahaha...

2014. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Namármost ha ugye sok a városban az asztalos és kevés a megrendelő akkor elhajtasz a plcsába, de ha a magrendelő sok és az asztalos kevés, akkor még azt is kiköthetem, hogy nyald ki a seggem ha konyhaszekrényt akarsz.


Hahahahaha...

2014. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Micsoda értelmi szint. Te mégis mit keresel ebben a kategóriában?

Okirat mindkettő, azonos adattartalommal. Elmagyarázzam, hogy ez mit jelent?

2014. márc. 3. 14:13
 4/28 A kérdező kommentje:
Kommentem az okos asztalosnak szólt, természetesen. Egyébiránt hajrá IKEA, dögöljön éhen az arcos szakisereg :D
2014. márc. 3. 14:14
 5/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem igazán köll semmit elmagyaráznod, itt nem én vagyok kettőnk közül az aki semmit sem ért, mert egy tudatlan paraszt.
2014. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Személyeskedés helyett várnám a választ. Törvények, jog kategóriában kértem segítséget, tehát várom a jogi indoklást. Okos asztaloskám.
2014. márc. 3. 14:15
 7/28 A kérdező kommentje:
Változatlanul várom a választ a kérdésemre!
2014. márc. 3. 14:17
 8/28 A kérdező kommentje:
Melyik jogszabály alapján engedheti meg magának?
2014. márc. 3. 14:18
 9/28 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező szerintem rákúrtál. A Fundamanta szarik a fejedre, mer nélküled is van épp elég ügyfele.
2014. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi az a Fundamanta.
2014. márc. 3. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!