Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországba vagyok és elég...

Németországba vagyok és elég szigorúan veszik a letöltéseket. Mi számít legálisnak és illegálisnak? Pl a japán tévéből fölvet animék hova tartoznak? és ami a youtubon fönt van az a felhasználó oldalárról legálisan nézhető?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted Magyarországon ezt ki fogja tudni?

Nézz szét Németben élő magyarok oldalán, ott hátha!

Amúgy illegális Magyarországon, amit leírtál, szal gondolom ott is.

2014. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

25-6 évesen tudhatnád hogy nem Észak-Koreában vagy hanem a világ egyik legliberálisabb demkráciájában... szerinted ha illegális lenne a Youtube akkor engedélyeznék???


úristen.

2014. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a youtube az illegális, viszont ha a kedves utolsó válaszoló utánanézett volna, ők nem vállalnak felelősséget a hozzájuk feltöltött anyagért, vagyis igen, felkerül illegális tartalom. Vannak szűrőik és bejelentések alapján is azonnal törölnek feltett anyagot, és három ilyen után törlik az adott felhasználói fiókot.

Az animék legálisan úgy nézhetők, hogy fogod a japán tv adását és ott nézed vagy megveszed az anime dvd-jét. Slussz, amiről én tudok. Elképzelhető, hogy léteznek olyan internetes oldalak, amelyek megveszik az adott anime online lejátszásának a jogát, én személy szerint nem ismerek ilyet. Minden más gyakorlatilag illegálisnak minősül.

2014. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a youtubeot a felhasználó oldaláról kérdezte, őt nem terheli felelősség ha jogvédett anyagot néz, ami nem jogtiszta. ha pedig letölt valamit, azért sem fog jönni a Bundeswehr meg a Polizei.


mondjuk itthon a letöltés nem illegális, nem tudom ott hogy van, de attól még igaz amit írtam.

2014. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elmondom hogy minden ami Torrent és Warez az illegális! Németeknél nem tudom mi szabad, de azt igen hogy Amcsiknál ezt börtönnel is büntethetik. (Ezért van elterjedve az Amcsinál a Streamelés.)
2014. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A-A!nem csak a Torrent,a direkt Download is annak számít,ami nem jogtiszta pl valami ruszki public oldalról leszedel egy egy Zenei albumot,vagy bármit.Ami nem legálisan fizettél érte,azt keményen kiszűrik,megy köv hónapban a csekk..a postán ;) GEMA által védett szerző és Jogsértés szembeni erkölcsi és anyagi kár 600-3000-eurós bírság!ne csodálkozz....
2014. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!