Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnét tudhatom meg hogy...

Honnét tudhatom meg hogy körözés alatt állok e?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban be keletet volna vonuljak egy hónapra, mert átváltosztaták a közérdekü munka büntetésemet szabadságvesztésre.A behívólevélre nem jelentem meg, olyan 3 hete kelet vna bevonúljak. Jelenleg külföldön vagyok de érdekelne hogy honnan tudhatnám meg most köröznek e. Rendörök nem voltak kint értem az otholi lakcimemen ezt bisztos forásból tudom. Mire számithatok?

2014. máj. 7. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezed a rendőrt.
2014. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig leszel külföldön? A bünti elől menekültél ki, vagy egyéb okból?
2014. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyjából még egy hónapig leszek kint,nem a büntetés elöl menekültem ki, hanemmunkavállalás céljából az hogy a büntetés megkezdésének napja elött jöhettem véletlen egybeesés.

Amúgy ugy vanhogy jogerösen kiszabták a letöltendöt, de a behívo papiron volt egy bekezdés hogy ha a büntetés megkezdésének napjáig csekkel igazolom a pénzbüntetés befizetését akkor a szabadságvesztést nem hajtják végre. Ugyan nem csekkel, de átutaltam abüntetésnek megfelelö öszeget, a különös benne hogy tulajdonképpennem itéltek pénzbirságra, hanem körérdekü munkára amit átváltoztattakmert nemjelentemmeg hogy munkahelyetjelöljenek ki számomra haol le tudom dolgozni.Egy honap letöltendőt kaptam es 1 nap-5000 ft. jával számoltam tehát 150 000 ft.-ot utaltam át.

Ha egy hónap munlva hazamegyek mire számíthatok?

2014. máj. 7. 19:39
 4/11 A kérdező kommentje:
bocs, de nem nagyon fog a szóköz billentyü, ezért van sok szó egybe írva, remélem azért olvasható.
2014. máj. 7. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:

A nyilvános körözések (Elfogató parancs alapján körözött személyek; Eltűnt, ismeretlen helyen lévő személyek bontásban) a következő helyen megtalálhatók

[link]

2014. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a linket, de én itt nem látok neveket, vagy listát :S
2014. máj. 7. 20:22
 7/11 anonim válasza:

Körözési alportál


Elfogatóparancs alapján körözött személyek

Eltűnt, ismeretlen helyen lévő személyek

Közútijármű körözés

Egyedi azonosítóval rendelkező tárgy


Katt valamelyikre a rendőrség oldalán.

Ki adja a képpel névvel stb !

2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Istenem, de hülye vagyok xD :D persze, h kattintani kellett vna...most már megvan, kösz :)
2014. máj. 7. 20:47
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok a listán :) akkor konkrétan rákérdezek, h lehetséges hogy mivel utaltam a pénzt ügyiratszámal stb. együtt, hogy ugy vettk h ez eredetileg pénzbüntetés lehetett , amit befizettemés így ugye mentesülök az elzárás elöl, mert ugye szerepelt a papiron amit irtam, h habefizetema pénzbüntetés öszegét a szabadságvesztést nem hajtik végre, de az a sejtésem, h ez tévesen került rá mert ilyen formanyomtatvány....
2014. máj. 7. 23:30
 10/11 A kérdező kommentje:

máma kint voltak értem a rendörök de en ugye it vagyok külföldön, ugy hogy mától szökős vagyok LOL :D

köszönöm azért a válaszokat !!! üdv!

2014. máj. 9. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!