Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » FELMÉRÉS - ha te köztisztvisel...

FELMÉRÉS - ha te köztisztviselő lennél, akkor téged mennyi pénzzel lehetne megvesztegetni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok senkit sem megvesztegetni, csupán kíváncsi vagyok, hogy Abszurdisztánban mennyi az annyi.


Pl. ha valaki hamis okmányokat kérne tőletek ahhoz mennyi pénzt kéne beletegyen abba a bizonyos borítékba?


Egyáltalán van-e olyan köztetek, akit nem lehetne megvesztegetni?


Ha valaki tud egy tanulságos sztorit, azt is szívesen várom.


2010. jan. 2. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Túl kicsik vagyunk ehhez. Nem csalnék.

Többet ér, hogy van munkám...

2010. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Talán akkor tudnának megvesztegetni, ha vmelyik szerettem élete múlna rajta.

Előző voltam.

2010. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem maximum akkor lehetne megvesztegetni, hogyha mondjuk valamelyik rokonomnak több milliós műtétre lenne szüksége. Egyébként többet ér a becsületem meg a tisztességem.
2010. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen gazdasági helyzetben inkább fenyegetés hatására tennék hozzám nem méltó dolgokat.Egyébként olyan embert kell és lehet megvesztegetni aki az ügyleten többet nyer mint amennyit veszít. PL:jól fizetett köztisztviselő vok havi fix:160 rugóval jön az ember és oda tolja boritékot 400al az kecseg tető,de elküldöm mert,ha kiderül nem biztos,hogy 1-2hét mulva hasonló fizetéssel tudok munkát válalni.De ha 10milla van a boritékban akkor simán csak azért a pénzért neki nem érimeg.
2010. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A világ összes pénzével sem, nem vinne rá a lelkiismeret.
2010. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Öröm ilyen kommenteket olvasni, én is így vagyok ezzel mindig arra gondolok hogy mi van ha kiderül (egyszer minden kiderül) akkor meg majd mutogatnak rám hogy ő a korrupt.

Amúgy pincérnek tanultam és ott is úgy voltunk hogy a jatt a közösbe megy. Bárki bármikor pénzt adott nekem már adtam is a főpincérnek, pár ezer forintot nem ér az egész.

2010. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
én nagyon csóró vagyok, egy ötezresért már eladnám a lelkem. kétnaponta ha egyszer becsúszna egy ilyen, az már jelentene valamit.
2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tehát változó.

De látom konkrét sztorija senkinek sincs, mikor például valakinek az orra alá dugtak 5000 ojrót, hogy ez és ez kell holnapra, vagy valami hasonló...

2010. jan. 2. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt próbálja meg valaki!..............mi az.... senki?!
2010. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Hamis okmányokat nem adnék, okirat hamisítás azért tényleg olyan amit bűnnek lehet nevezni, pláne egy idegennek, de ha mondjuk rendőr lennék, és megérné valakinek 30ezer forintot adni(mert mégegy büntetőpont és bevonják a jogsiját) elfogadnám, neki is jót tettem meg magamnak is, ez nem olyan nagy cucc.
2010. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!