Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyolc éve elváltam, a leánygye...

Nyolc éve elváltam, a leánygyermekemet egyedül nevelem. Az anya nem fizet gyerektartást, de még egy fillért sem költött rá. Most kiderült, hogy nem én vagyok az apa! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

#apaság!
2014. júl. 18. 08:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

Passzold el a gyereket valahova, pl. állami nevelésbe, mert nem a tiéd. Ezt akartad hallani, ugye?? Vagy, hogy megkeresed az igazi apját és nekipasszolod.


Ha ez alatt a több, mint 8 év alatt nem sikerült megszeretned a lányt, nem alakult ki benned apai szeretet, akkor tényleg csinálj valamit, ert így ezentúl szenvedés lesz neki...Ha szereted, akkor mi a kérdés?

Hm...akkor nem is kérdeznél, ugye?

2014. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha az igazi apa el akarja venni tőled akkor nem sokat.

De ha nem, akkor szeresd ugyan úgy a lányod ahogy eddig, mert lehet hogy gyakorlatilag nem a te véred, de attól ő még a te lányod akit nyolc évig szerettél és neveltél.

2014. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
es akkor most kirakod a gyereket... ha kiderulne a fiamrol, h megsem az enyem, sem birnam nelkule !!! ha az anyja nem kuldott gyerektartast, akkor kerj birosagi vegzest, hajtsak be rajta... szerintem kamu a kerdes, na mindegy elkuldom a valszom :)
2014. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Semmit, mégis mit tennél, most már nem érzed lányodnak? Szegény kicsike. A gyerektartást pedig indítsd el.
2014. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Hogy derült ki?


Amúgy 2, amennyiben a kerdezo szerepel az anyakonyvi kivonaton apaként, ráadásul o nevelte a gyereket egyedül 8 évig, nincs az a birosag, ami egyaltalan engedélyezné az apasag megdontese iránti pert. Nem érdeke a gyermeknek.

2014. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Csináltattál DNS vizsgálatot? Mert ha esetleg az anya mondta neked, egy ilyen nőnek a szavára nemigen adnék.
2014. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

basszus, hogy fordulhat meg eleve valaki fejeben hogy azert teszik fel a kerdest hogy "megszabaduljanak" a gyerektol?? ilyenre is csak ferfiakban csalodott no gondolhat.


En biztos vagyok benne, hogy a kerdezo attol tart, hogy mivel nem o a jog szerinti apa, ezert elvehetik tole a gyereket akit szeret!!


Beszelj ugyveddel, mert ez igy bonyolult helyzet, de valamit biztos ki lehet talalni!

Az igazi apanak mik az igenyei?

2014. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan derült ki?


Én nem csinálnék semmit,hacsak nem akar valaki pereskedni érte (bár 8 év után szerintem már akkor sem lenne senki másnak esélye ha nem is te vagy vér szerint az apja) ha pedig igen,akkor harcolnék érte.Ennyi év után már nem számít semmit ez,te nevelted,a te lányod,gondolom ezek után is ugyanúgy szereted.

2014. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni? Attól függ, hogy mit tehetsz.
2014. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

7!


pszichológusnak ne menj.

embereket se ismered ki jól, de azt még túléled.

2014. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!