Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A munkahelyemen a főnököm...

A munkahelyemen a főnököm megvádolt lopással, nem loptam tőle semmit. De azt mondta súlyos következménye lesz! Csak attól félek hogy, amilyen két színű fel jelent a Rendőrségen. Mire számíthatok? Mi történhet?

Figyelt kérdés

Nem tisztességes.

Meg egyszer ki akart rúgni mert nem adtam oda az adó kártyámat, hogy vasat adhasson le. Nem adtam oda az adó kártyám!

Meg amúgy amióta nála dolgozom a napom fele arról szól, hogy össze szedem azokat a szerszámokat amiket ő szét dobál. Szó szerint! Meg elrakja és nem emlékszik rá majd megvádol, hogy elloptam később meg megtalálja a szerszámot.

Ez minden napos.



#lopás #munkahelyi lopás.
2014. nov. 22. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
A lopást valahogy bizonyítani is kéne, nem ér semmit se a gyanúsítgatása.
2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudod. 1. A főnöknek mindig igaza van.

2. Ha netán a főnöknek nincs igaza , akkor az első pont lép életbe.

2014. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: A bíróságon nem így működnek a dolgok.
2014. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell mindent bizonyitani, bajod nem lehet. Mondjuk ha nagyon sarokba szorit, meglebegtethetnéd, hogy az adókártyás ügy miatt felnyomd a NAV-nál, ha már feljelentgetitek egymást alapon...
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!