Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szexualitásal kapcsolatos...

Szexualitásal kapcsolatos törvény szó szerint azt jelenti hogy akár 30-40 évesen is lehet 14 éves lányokall közösülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Beleegyezéssel.
2014. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy bele egyezésel pontosan? Ha a szülők meg engedik? és ha igen akkor eről rendes szerződést kell irni aláírásal ügyvéd jelenlétében vagy ez csak egy igen kislányom meg engedemmel megy? Hány éves kortól számít csak a lány döntése?
2014. dec. 22. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
14 éves kortól ha a lány (vagy fiú) beleegyezik (nem kell írásba adnia) akár 70 évessel is nyugodtan létesíthet szexuális kapcsolatot. 14 éves és 18 év fölötti személy kapcsolata csak abban különbözik jogilag két 18 év fölötti személyétől, hogy az utóbbiak már filmre is vehetik az aktust.
2014. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14 éves kortól ha a lány (vagy fiú) beleegyezik (nem kell írásba adnia)


Én hogy érted hogy ha a lány bele egyezik? Mindig bele kell egyeznie 18 évesen is én aszt hittem a bele egyezés szülői bele egyezést jelent. Csak hát azt sem értem mert honnan tudod hogy bele egyeztek át is baszhat a csaj az meg kicsit fura volna ha meg 2szerelmes pár meg kérdezné a szülőket hogy szabad e közösülniük.

2014. dec. 22. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

"Én hogy érted hogy ha a lány bele egyezik? Mindig bele kell egyeznie 18 évesen is"


Megerőszakolásról hallottál már? Na az az amikor valamelyik fél nem egyezik bele...

2014. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

,,Én hogy érted hogy ha a lány bele egyezik? Mindig bele kell egyeznie 18 évesen is én aszt hittem a bele egyezés szülői bele egyezést jelent. Csak hát azt sem értem mert honnan tudod hogy bele egyeztek át is baszhat a csaj az meg kicsit fura volna ha meg 2szerelmes pár meg kérdezné a szülőket hogy szabad e közösülniük."


Ezért írtam a következő mondatot. Csak formalitás. A szülőktől nem kell engedély.

2014. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 23. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt 4 nagykorú rokonból és 1 kiskorú rokonból vizsgálóbizottságot állítanak, akiket meg kell győznöd, hogy miért jó ha szétdugják a 14 éves lányukat.
2014. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Törvény szerint igen. A saját erkölcsi normája, lelkiismerete pedig mindenkinek más. Én jelenleg 36 éves vagyok, de soha eszembe nem jutna egy 14 éves gyerekkel szexelni.
2019. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!