Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megérné feljelentenem a...

Megérné feljelentenem a szomszéd asszonyt?

Figyelt kérdés

A vénasszony rám hívta a rendőrséget azzal a rágalommal, hogy verem a feleségemet. Nem is tagadja, hogy ő volt.

Tényleg csináltam egy monoklit a feleségem arcára, amikor egy polcot próbáltunk felügyetlenkedni a falra. Elismerem, bután hangzik, de ez az igazság, véletlenül arcon térdeltem, mikor felmásztam a kanapéra, ami fölé a polc került. Mindenki nevetett az eseten, de mióta rendőrök jártak nálunk, másképp állnak az ügyhöz, kerülnek, kiközösítenek. Ha bíróság elé viszem az ügyet, számíthatok valami kártérítésre?


2015. jan. 12. 09:00
1 2 3
 1/23 szántóvető ***** válasza:
62%

xD

nem.

2015. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot!

Legközelebb jobbat találj ki!

2015. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor itt se megyek semmire. Most már tényleg nem tudom, hogy tudnám bizonyítani, hogy ártatlan vagyok. Ha a feleségem mondja az igazat, akkor ráfogják, hogy hazudik, mert fél tőlem.
2015. jan. 12. 09:20
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

nekem erről egy vicc jutott az eszembe :

-Szia haver,mi az a monokli a szemed alatt ?

- Á,csak az asszony pofán vágott egy fagyasztott csirkével.

-De miért ?

-Hát ,be volt hajolva a hűtőbe,én meg hátulról jól beakasztottam nekije .

-És nem szereti ha hátulról csináljátok ?

-De,szereti,csak nem a TESCO-ban !

2015. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
66%
Becsületsértés,rágalmazás!De vidd el a nejedet orvoshoz,látlelet miatt,ott bebizonyítják,hogy nem tettlegesség volt részedről!Így tudsz te is bizonyítani!Védd meg magad!Jogod van hozzá!Nem kételkedem abban amit írtál,és csak te tudod igaz-e,de ha igaz,állj ki magadért!Ezt a nejed is megteheti,hogy elmondja valójában mi történt!Erről nem írtál semmit!:)
2015. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Rágalmazásért pert indíthatsz ellene, de hogy ennek van-e értelme...


Btw. Én hajlamos vagyok elhinni a térdelős sztorit. Előfordul az ilyen. Pár éve a fater csapta rá anyámra a csomagtartó tetőt. Természetesen nem szándékosan, csak figyelmetlen volt.

2015. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Szomszéd már régóta hallgatózik és tudja, hogy a monoklit az öklöd okozta!
2015. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tetro ***** válasza:
0%

háztartási baleset mi? persze... :D

[link]

2015. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
53%

"De vidd el a nejedet orvoshoz,látlelet miatt,ott bebizonyítják,hogy nem tettlegesség volt"


Szerinted egy orvos ma a búbánattól tudná bebizonyítani, hogy szándékosan vagy véletlenül térdelt az asszony arcába???


Szerintem a rendőrségi feljelentés/jelzés nem áll meg egy rágalmazási perben, az ugyanis állampolgári kötelesség bűncselekmény gyanúja esetén. Ha a közösségben is "kihirdette", hogy vered a feleségedet, az igen, de az, hogy jelzett a rendőrség felé, nem.

2015. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha a feleséged melletted áll,úgy sem tehetnek semmit.


Szerintem elsőre "el kell hinni" ezt,mást nem tehet az ember.


Ha lesz több gyanús baleset,akkor kell ezen gondolkodni.

De a szomszéd akkor sem tehet semmit.


Vannak olyan nők is,akik akkor is együtt maradnak a férjükkel,ha az veri őket....

2015. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!