Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én rám a rendőrség ráfogná?...

Ha én rám a rendőrség ráfogná? (statisztikai kérdés)

Figyelt kérdés

1998.11.01-től az összes megoldatlan ügyet Magyarországon milyen dolgokkal vádolna meg?


Ez a kérdés onnan jött, hogy csúnyán néztem egy rendőrre az utcán és azzal poénkodtunk a barátommal hogy bosszúból ő meg ezt fogja megtenni :D


Én csak statisztikákat kérek :D

Mennyi dolgot loptak el?

Hány hacker\rabló\gyilkos\csempész\tolvaj\csaló\illegális kereskedő úszta meg. És milyen értékben? :(



2015. jan. 17. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Már az érthetetlenség szintjét súrolja ahogy fogalmazol. Átolvastam 5-ször mire kihámoztam valójában mire gondolhatsz, és ez is egy "ki az erősebb? Mikiegér vagy Szuperman?" típusú rendkívül okos kérdés.
2015. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Röviden: Milyen megoldatlan ügyek voltak körülbelül 1998.11.01 után? Így talán te is megérted
2015. jan. 17. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon el vagy szállva, ha azt hiszed, hogy valaki ezt egy koherens statisztikában számon tartja, és a gyakorikérdéseken prezentálni fogja neked.
2015. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég lesz egy sacper statisztika
2015. jan. 17. 13:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt csakis nagyon magas rangú rendőr tudná megállapítani ezért nem is kérem azt hogy 263258 lopott kerékpár nem került elő :)
2015. jan. 17. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!