Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi a teendő? Kell...

Ilyenkor mi a teendő? Kell fizetni pl kártérítést?

Figyelt kérdés

egy barátnőmmel egy Apple ID-t használtunk neki Iphonja 5 nekem Ipad minim van. Apám a jelszót és a nevet megváltoztatta mikor látta hogy valaki még rajta van csak nem tudta hogy a barátnőm. A telefonján mikor kitetté apum, a lány rosszul csinálta az uj icloud fiókot, és a telefonja úgy érzékelte hogy valaki ellopta és teljesen használhatatlan az Apple ID-t és nevet kéri nekik de aza ID már nem létezik.

A kérdés az hogy mi hibásak vagyunk ebben pl ha nem javítható és ki kell dobniuk és kell nekik fizetnünk? Viszont ő meg igazából érzelmi zsarolással húzta ki belőlem mert hogy neki nem sikerül segítsek rajta és az i padom nem károsodik . tudom hogy hülye voltam és nem kellett volna de ez meg olyan mintha a személyiségi jogokat sértene meg?

Szóval akkor most mi is van?



2015. febr. 1. 13:04
 1/2 HSz76 ***** válasza:

Javítható. Számlával irány a bolt, vagy apple szervíz, és szoftveresen megoldják.

Amúgy nem Te, vagy Apád szúrta el, így nem Ti okoztátok a kárt, ezért kártérítés sincs.

2015. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szép kis apád van.

Itt az a bökkenő, hogy ID-t nem töröl az Apple. Tehát olyan nincs, hogy az ID nem létezik. Volt is erről több cikk.

Hívjátok fel az Apple-t, biztos megoldják.


De ezt még nézzétek meg.

[link]

2015. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!