Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elítélhetnek, ha egy ügyben...

Elítélhetnek, ha egy ügyben mindhárom tanú mást mond? Illetve ha egy politikust e-mailben rágalmaztam a vád szerint, de az e-mail cím nem az enyém és ezt határozottan ki is jelentem? (gmail)

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a Gmail nem nagyon szokott adatokat kiadni magyarország felé. De ebben az országban mit számít az, ha valami nem bizonyítható? Főleg, ha egy politikus érdekeit sérti....
2015. febr. 13. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan emiatt az állítólagos email miatt megindult egy büntetőügy ellenem. Vicc az egész. Nem tettem vallomást és most, az első tárgyaláson is csak annyit mondtam, hogy nem az enyém az email cím, és nem tudok az ügyről semmit.
2015. febr. 13. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve úgy tudom az emailben (felolvasták a vádat) valamiféle korrupcióról esik szó. Ebben az esetben miért azt vonják felelősségre aki ezt kimondja, ha tudomásukra jut, miért nem indítanak a korrupcióval kapcsolatban egy eljárást? Főleg ha a bíróságon, rendőrségen, vádiratban is ott szerepel ez a bizonyos korrupció, érdekes.
2015. febr. 13. 18:05
 4/5 A kérdező kommentje:
meg ilyet mondott a bíró, hogy jön majd az az adott politikus és "nem akar cirkuszt" ilyen esetben elfogultság nem állhat fent?
2015. febr. 13. 18:08
 5/5 tetro ***** válasza:

17.59

tudtommal a google magyarországnak egyáltalán nem ad ki adatokat. innentől kezdve hajrá, bizonyítsák be, hogy tiéd az emailcím.

2015. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!