Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólsz ahhoz hogy nem...

Mit szólsz ahhoz hogy nem csak Vasárnap, de éjszaka 22-06 között sem lehetnek nyitva a boltok?

Figyelt kérdés

Gyerekeim...ott tartunk hogy elvették a munkához való jogunk, legalább is azoknak biztosan akik havi megélhetésük jelentős részét a vasárnapi és éjszakai pótlékból szedték össze (no nem lett egyikőnk sem milliomos belőle az biztos...)


A fidesz nagy családra való hivatkozása miatt, személyem is gondba kerül hogy miből is fog étel az asztalra kerülni, na nembaj, mit érdekli az orbánt hogy már nincs hová jobban összehúzni azt a bizonyos nadrágszíjat...


Ismét több ezer munkahelyet szüntet meg a Fidesz-KDNP kormány azzal, hogy március 15-től betiltja az éjjel-nappali árusítást...


Az üzletek kötelező vasárnapi zárva tartásáról szóló jogszabályba „belecsempészték azt a kitételt, hogy az üzletek minden nap csak 6 és 22 óra között tarthatnak nyitva”.


Az éjjel-nappali árusítás megszüntetésével több száz magyar kisvállalkozót tesznek tönkre, „mivel ezen üzletek bevételének több mint a fele éjjel, illetve vasárnap folyik be”.

Az intézkedés bünteti az éjszaka is dolgozó embereket, például a rendőröket, mentősöket, és a taxisokat, illetve azokat is, akik munkába mennek, illetve onnan eljönnek „és így a jövőben nem tudnak majd maguknak semmit vásárolni”.



#FIDESZ #Orbán Viktor #politika #család #pénz #tolvaj #vasárnap #éjjel-nappali #vasárnapi zárva-tartás #vasárnapi nyitva-tartás
2015. febr. 24. 17:13
1 2 3 4
 1/38 TamásTóth ***** válasza:
91%
Ha indítványozol népszavazást én a bezárás ellen fogok szavazni. Tudom ez nem vigasztal, de engem is zavar ez a zárva tartás, pedig engem nem érint munkaügyileg, csak igy nem tudok majd vásárolni akkor, amikor akarok.
2015. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Elmebetegek!
2015. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
5%
Mit szólnék? Támogatom. A boltok legyenek nyitva nyolctól ötig, szombaton délig. Máskor ne!
2015. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

A véleményem az, hogy beleszólnak a szabad piacgazdaságba. Egyébként meg bosszant és nem csak engem, hanem még rengeteg embert. Akik délelőttre mennek dolgozni, nem tudnak beugrani kaját és innivalót venni; akik pedig délutánra, azok nem tudnak munka után bevásárolni.


Igazából már lassan nem tudok semmit sem mondani, amit ne tettek volna még tönkre...


3: Ez nem a szocializmus...

2015. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Már nem azért, de tavaly a választások előtt ezen az oldalon is egy csomóan kardoskodtatok a fidesz mellett, na mi van, hova lettetek hirtelen?! Miért kellett megszavazni a saját kivégzéseteket?! Miért kellett másokat is erre buzdítani, miért hülyéztétek le azokat, akik azt mondták, hogy le kell szavazni a fideszt?!
2015. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
1%

"3: Ez nem a szocializmus..."


Akkor itt meg is találtuk a hiba forrását! Ki kell takarítani a piccsába az országból a kapitalizmust és majd akkor ráérsz vásárolni rendes időben! Ki kell hajtani a multikat, meg a vállalkozókat és sokkal több szabadidőd lesz!

2015. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
Hová lettek hirtelen az elmúlnyolcévezők, Gyurcsányozók? Lapítotok mi?
2015. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha indítványozol népszavazást én a bezárás ellen fogok szavazni. Tudom ez nem vigasztal, de engem is zavar ez a zárva tartás, pedig engem nem érint munkaügyileg, csak igy nem tudok majd vásárolni akkor, amikor akarok.
2015. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 TamásTóth ***** válasza:
91%
Kösz az elismerést a kommentemről 9-es :D
2015. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%
3-as, te tényleg ennyire ostoba vagy? Mi van azokkal akik délelőtt alszanak, este dolgoznak, ezért csak éjjel van idejük bármire is, a hétvégét leszámítva. Így is kevés bolt van nyitva ilyenkor.
2015. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!