Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaptam egy év próbára bocsátás...

Kaptam egy év próbára bocsátást. Ez idő alatt kaphatok "tiszta" erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Garázdaságért kaptam 1 év próbára bocsátást. Büntetést sem kaptam, csak az ügyvédi költségeket kellett megtérítenem. (11.000 Ft) Most viszont egy munkahelyre felvennének, ahol kérték az erkölcsi bizonyítványomat. Benne lesz ez az apró folt, vagy csak ha a "részletes" erkölcsi bizonyítványt igénylem akkor, amúgy pedig nem?

2015. júl. 3. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Aki büntetést sem kap, azt nem kell próbaidőre szabadon bocsájtani. Te viszont kaptál büntetést (vagyis elítéltek), de próbaidőre szabadon bocsájtottak.
2015. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem kaptál büntetést. A próbára bocsátás: intézkedés. Sima erkölcsiben nem szerepel.


Bizonyos foglalkozásokhoz, ha azt kérdeznéd, azt a választ kapnád, hogy kizáró ok áll fenn.

2015. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

semmi


bár ha ezeknek lenne helyük a börtönökben és pénzük, biztosan elítéltek volna


genyó banda ez mind, minden bíró és diplomás

2015. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!