Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet vizsgálni a boltban...

Meg lehet vizsgálni a boltban az árut?

Figyelt kérdés

Minap voltam vásárolni, most lehet nyerni kólával cuccokat, elkezdtem nézegetni a kupakok belsejét(nem bontottam ki a flakont, csak megemeltem az üveget és megpróbáltam elolvasni az írást), erre odajött egy alkalmazott meg egy biztonsági őr. Nem csináltak semmit csak néztek, majd követtek mindenhova.

Odamentem a pékárukhoz, elkezdtem fogdosni a kenyeret(be voltak csomagolva), hogy melyik a friss(egyik sem volt az). Miután fizettem odajött az őr, és azt mondta máskor ne csinálj ilyet



2015. júl. 13. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem "károsítod" az árut addig ez nem törvényellenes. (Az, hogy megnézed - illetve megpróbálod, mert esélytelen elolvasni) a kupak belsejét, vagy megfogod a becsomagolt kenyeret az semmi.


Sok paraszt szabad kézzel fogdossa a teszkóban a pékárukat gond nélkül...

2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont annyira el lehet olvasni, hogy kiderüljön nyert-e vagy sem, pl ha középen szám van akkor nem nyert. Igazából egyik sem nyert, így nem vettem egyet sem
2015. júl. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!