Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Az exemèk hetek óta nem adják vissza a náluk maradt irataimat. Mindig megkapom az igèretet, hogy holnap küldik, de semmi. Irtam már azt is, hogy mondjanak egy napot ès èrtemegyek, szintèn az volt a válasz, hogy küldik. Ennek már lassan egy hete. Munkát keresek èppen, de ezek nèlkül semmire sem megyek. Tudom, hogy náluk van, le is irták. Fel jelenthetem őket, vagy van valami lehetôségem, hogy vègre visszakapjam?
2015. dec. 11. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én nem xaroznék. oda mennék, csengetnék és addig nem távoznék amíg vissza nem szolgáltatnák az irataimat.

ha ez nem hat akkor oda hívnék pár biztonsági őr kinézetű barátot, csak a hatás kedvéért.

2015. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném, és rendőri kísérettel mennék a papírokért.
2015. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendőrrel mennék az irataimért.
2015. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jelentsd fel lopásért,ennyi!


Vagy egy-két "szakember",ha van pénzed vagy ilyen ismerősöd.


[link]

2015. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi tart 5 percnél tovább néhány irat átadásánál?

Amúgy ez nem lopás, inkább sikkasztás.


#4 Ezen a képen jót röhögtem, rajta lévők gyakorlatilag csak "látványelemek".

2015. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!