Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit mondjak a közvetítő lapra...

Mit mondjak a közvetítő lapra ha nem fogadom el?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy papírt, és mint kiderült, kerítés építésre hívna be a Magyar Honvédség, de jelenleg közmunkán vagyok, viszont tudtommal felül bírálhatják azt is, és lehet ha nem fogadom el akkor ez is megszűnik, vagy nem tudom.

Miért nem azokat hívják be akik munkanélküliek?

Nem szeretném elvállalni, mivel ez is közmunka, tehát ugyanott vagyok, és itt jól megvagyok ahol most vagyok.

Elvileg valami nyomós indokot kell mondani ha nem fogadom el.

Az nem elég nyomós indok, hogy most van 9 hónapig közfoglalkoztatott szerződésem?

Szerintetek milyen indokot mondjak?

Segítsetek!


2016. márc. 16. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az is közmunka, tehát nem új munkahelyed lesz, hanem tulajdonképpen gyakorlatilag áthelyeznek máshová.

Meg miért nem azt hívják be, aki munkanélküli? Hisz te is tulajdonképpen az vagy. Az, hogy most foglalkoztatva vagy, az egy dolog. De ki foglalkoztat? Az Állam. Innentől fogva igen is kiközvetíthetnek kerítést építeni is.

És ugyanaz a helyzet. Ha nem vállalod el, akkor törölnek a munkanélküliből és ugrik az FHT.

2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!