Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Súlyos, mozgássérült vagyok.30...

Súlyos, mozgássérült vagyok.30 éves koromtól 7pontos papírom és végleges 67%-os nyugdíjam. A fürdőszobánkat kellene átalakítani,150eFt? A nyugdíjunk kevés, a férjem rákos. A papírjaim megfeleltek, de az ügyintéző nem jött ki a helyszínre. Mi várható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egy LIII.csigolyatörése okozta a betegségemet, a II.csigolyámon kialakult egy porckorongsérv , de azt nem tudják műteni a nyitott gerinc miatt.Gyermekkoromban másfél évig voltam gipszben és a 2 szüléseimnél sem voltak gondok, majd később kerültem tolókocsiba és lettem béna és 100%-os rokkant.Majd ez 20 éves házasság felbomlása miatt padlóra kerültem, most jobb állapotban vagyok, de dolgozni nem tudok és a régi zuhanyzót nem tudom használni, kitört a 2 behúzható része és nincs kapaszkodója. Még a Wc használat is gond, sajnos.38 diagnózissal vagyok 54 évesen végleg lenyugdíjazva, legalább ez az alapvető dolog ne okozna már problémát.Várok jó irányú válaszukat, köszönettel egy 24 éve beteg ember!
2010. ápr. 14. 00:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagytok. Az ügyintéző megoldódott? Nem tudom mi ilyenkor a teendő, de ez nem az ügyintéző mulasztása? Nem lehet valahogy felelősségre vonni? Vagy ki fog menni, csak később? Elnézést, ezek költői kérdések.. én szakemberhez fordulnék, de lehet h ügyvéd ismerős is tudna válaszolni ide vonatkozó kérdésekre..
2010. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom tényleg sok szerencsétlenség ért. Ne hagy magad hívogasd az önkormányzat szociális osztályát, alapítványokat, kitartás.


[link]

[link]

2010. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tovább megyek, az ügyintéző nem jött ki és nem is akar az volt az indok, ha kád lenne és zuhanyzót szeretnék akkor minden rendben lenne, elindítanák a dolgokat.Próbáltam ma beszélni a Megyei Egyesület Elnökével.Adott időpontot és fogad.Könyörgöm ha Nekem egy kádba kellene naponta "fürödni" ki se tudok szállni, évek óta nem fürödnék?És ezt egy szintén beteg, csípőficamos sorstársam utasítja el.Sajnos ez az élet!
2010. ápr. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!