Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok ezt a törvényt?

Támogatnátok ezt a törvényt?

Figyelt kérdés

Íme a probléma: [link]

Nem átlátható a politikusok tényleges vagyona.


A megoldás: a politikusok családtagjainak is nyilvánosságra kell hozni a vagyonnyilatkozatukat ( feleség, gyerek ).

Használna? Támogatnátok?


2016. júl. 29. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit érnénk el vele? Pontosan tudni mit csinálnak, mégis leszarja mindenki
2016. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Akkor lenne az unokatesók nevén. De most is inkább a cimboráknál van. Vajna pl egyiknek sem rokona. A gázos Mészáros sem. Simicska sem volt. És szerintem fejenként nagyobb a vagyonuk, mint az öszes politikusnak családostól, az eltitkolt, vagy eltitkoltnak vélt vagyonnal együtt.
2016. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
100%
Inkább a volt ügynökök és besúgók neveit kellene nyilvánosságra hozni. Szerintem kb azzal zsarol mindenki mindenkit és ezért nem derül ki semmi soha.
2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek Bécivel, el lehet tüntetni azt a pénzt máshova is. És abban is igaza van előzőnek, hogy hiába derülnek ki az ilyen "elfelejtett" vagyonok, nem történik semmi, az emberek már csak a vállukat rándítják.


Pedig az egyetlen igazi visszaartó erő az lenne, ha egy ilyen ügy után senki nem szavana az adott politikusra többet.

2016. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem izgat hogy mennyi pénzük meg házuk van, mire megyek ezzel az információval? Nem értem miért foglalkoztatja ez az embereket, élvezik hogy idegeskednek ezen?
2016. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# ez a sok ház, ingatlan, pénz nem az ő fizetésükből van nekik, hanem a te adódból. Vagy akkor sem érdekel, mert nincs rá bizonyíték ( mert ami van, arra rendszerint azt mondják, hogy az nem bizonyít semmit )?
2016. júl. 29. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már azzak is beérném,ha komolyan szankcionálnák,ha a vagyonbevallásban "tévednek" az urak.
2016. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az a probléma, hogy a családtagok nem közszereplők, így ha az övékét is nyilvánosságra hoznák, akkor mindenkiét ki kellene függeszteni, s fuccs a te adataid védelmének is.
2016. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# ez elsőre rosszul hangzik. Aztán rájöttem, hogy nekem nincs semmi titkolni valóm. Van lakásom, garázsom, autóm, némi félretett pénzem, semmi extra. Semmi titkolni való. Soha életemben egy forintot nem loptam, hogy szégyenkeznem vagy titkolóznom kelljen.
2016. júl. 29. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
És akkor nem is zavarna, ha haszonlesők, betörők, pereskedők, zaklatók stb. ez alapján keresnének ki?
2016. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!