Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetek diplomata ha? (többi...

Lehetek diplomata ha? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehetek amerikai diplomata ha egyik szulom sem amerikai de nekem van állampolgársagom?

Lehetek magyar diplomata ha az egyik szulom nem magyar?( tudom hogy pl. Oroszországban csak az lehet diplomata akinek mindkét szülője orosz azért kérdezem)

Előre köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 19. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Amerikanak nincs diplomataja mert az egy kontinens. Az USA-nak mar van.


Diplomata szinte csak kapcsolati toke felhasznalasaval vagy rengeteg penzzel lehetsz. Ez minden orszagban igy van. Nagykoveti,diplomata poziciokat altalaban a jelenlevo kormanyok tamogatoi kapjak meg es maganak a kepzettsegnek keves szerepe van benne. Fuggetlenul az orszagtol.


Kulfoldi attasenak egyszerubb menni peldaul most is van felvetel jo par helyre. Oda sem art ismeros de a kovetelmenyek is eleg kemenyek.

2016. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a javitast,tényleg USA csak mindenki amerikanak mondja.egyelőre csak arra vagyok kíváncsi hogy leheteke ha akarok( apum orosz szóval ott nem lehetnek még ha akarnék sem)
2016. aug. 20. 08:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Leirtam mar a valaszomat olvasd el...
2016. aug. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!