Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Halloween kellék miatt elkapha...

Halloween kellék miatt elkaphatnak?

Figyelt kérdés

Először is remélem jó kategóriába raktam a kérdést. :)

Szeretnék November 2-án beöltözni a Purge 2 című filmben megtalálható "GOD" feliratú maszkos csávónak akinek ugye van egy macsétája :) Nos ha engem azzal meglátnának a rendőrök megbüntethetnek vagy elkobozhatják?

valószínűleg ezt venném:


[link]


Köszönöm a válaszokat! :)



2016. okt. 4. 14:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az utcákon sétálgatnánk egy barátommal aki egy másik szereplőnek öltözik be abból a filmből és ő karambit és hasonló játékszerekkel "mutogatná magát".
2016. okt. 4. 15:01
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha kellék, akkor nem. (Értsd: műanyag, nem éles, véletlenül sem látszik igazinak) Egy éles valódi ilyen mértű vágószerszám miatt lehet a hátadra fognak térdelni és bilincsben visznek el.
2016. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:( pedig pont az a lényeg hogy igazinak látszódjon. viszont akkor hol találok olyant ami műanyag és valódinak néz ki? :)
2016. okt. 4. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy el. Ezzel az erővel mindenki hivatkozhatna arra, hogy a halloween miatt járkál karddal, bézbóz ütővel vagy shotgunnal, miközben épp bankot rabolni vagy egy lakást kifosztani megy.
2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez felejtős, nem valódit ami meg mégis valóságosnak tűnik, na olyat meg tuti nem találok :/
2016. okt. 4. 15:22
 6/14 A kérdező kommentje:
és a karambit és társai eszközökkel mi a helyzet?
2016. okt. 4. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mintha nem lenne halloween. Nyílt utcán ne lóbáld sztem.
2016. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Olyan zsarukkal találkozol az gáz. Viszont, nekem évek óta van egy machete a kocsiba. 30 centis tőr is. Egyszer sem kérdezték meg, mit keresnek ezek a kocsiban. Pedig, többször futottam teljes ellenőrzésbe.
2016. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogyne lóbálnám, szerintem nagyon menő :D De igazit már eldöntöttem hogy nem fogok venni :)
2016. okt. 4. 15:37
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

8cm vagy annál hosszabb pengehosszúságú szúró, vágó eszközt tilos viselni az utcán.


A karambitot akkor is tilos, ha ennél rövidebb, mert "a közbiztonságra különösen veszélyes" tárgynak minösül.

2016. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!