Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Provokálásnak számít, ha azt...

Provokálásnak számít, ha azt mondtam valakinek, hogy, , gyerünk, üss meg"?

Figyelt kérdés
Állandóan hangosan sérteget a szomszédom engem és anyámat is, besokalltam, felvettem, ahogy mindenfélének elmond engem, aztán felkapott egy partfist, azt mondtam neki, hogy ,,gyerünk, üss meg!", mire ő rám vágott vele. Ez provokációnak minősül részemről?

2016. okt. 23. 22:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen szigorúan jogi értelemben értve érdekel, hogy ez provokáció-e, mert szeretnék a rendszeres sértegetés miatt most már feljelentést tenni.
2016. okt. 23. 22:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve ez jelenthet rám nézve retorziókat?
2016. okt. 23. 23:10
 3/7 anonim válasza:
Szerintem elkonyvelheted felhevultsegbol valo felszolitasnak, de jobb ha egy profit kerdezel, meg aztan egy veszekedeshez ket fel kell. En tuti megkerdeznem az illetot h mi a baja pontosan velunk, es meghallgatnam az eletet es kitudja meg lehet o lesz eleted legjobb szomszedja aki a legnagyobb bajban is a segitsegedre lehet.
2016. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt kérésnek hallom. Megkérted, h üssön meg. Megtette. Mi a kérdés? :-)
2016. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:

"Illetve ez jelenthet rám nézve retorziókat?"


Jól értem? Téged ütöttek meg és még te tartasz a retorzióktól? OMG...

2016. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Törött orral elég szar lehet jogokat mormolni a szomszédnak. Provokáld csak, nem tudom mi a probléma kettőtök közt, de kétlem, hogy bármi megéri néhány csontod eltörését.
2016. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó, egy házsártos vénasszonyról van szó, így nagy kárt nem tud bennem tenni. :D A konfliktus forrása pedig az, hogy ő akarta megvenni azt az ingatlant, amit nekünk sikerült és azt reméli, hogy majd elűzhet minket, de a férje már haza se jár hozzá mostanában, nélküle meg annyira nem nagy a hangja.


Nekem semmi más célom, mint a nyugodt légkör megteremtése, sajnos azt vettem észre, hogy ez a 'hölgy' csak az erősebb kutya közösül elvből ért, az észérvekből nem, ezért döntöttem a hangfelvétel & feljelentés mellett.

2016. okt. 30. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!